написати нам
замовити рекламу
наше ж-ж-ж ;)
rss
останні новини
7 січня 2009 року
Тридцать 30 сел обесточены! В ночь на 6-е января в результате...· далі
7 січня 2009 року
Загадочная смерть пограничника из Светловодска! Накануне...· далі
7 січня 2009 року
Берегите балконы от бизнесменов! Интересы бизнеса в Кировограде...· далі
7 січня 2009 року
Перший веб-сайт кіровоградських захисників тварин! Кіровоградська...· далі
7 січня 2009 року
У Кіровограді в аварії загинув працівник ДАІ! Працівник...· далі
7 січня 2009 року
Директор кіровоградської ТЕЦ Клоков заявляє про хабар!...· далі
7 січня 2009 року
Кировоградские пенсионеры получат пенсии немного позже!...· далі
6 січня 2009 року
Вечеринка "RESIDENT DAY" в клубе "Седьмой елемент"!...· далі
медіа-група Весь Кіровоград
Дозвiльна система мiста Кiровограда, Оформлення дозвільних документів
останні новини
Новости Кино и ТВ
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону медіа-группа Весь Кіровоград
00809539
головна
політика
економіка
суспільство
наука і культура
спорт і дозвілля
афіша
фотогалерея

розділом порядкує
Ася Цуркан
журналіст
версія для друку
14 листопада 2008 року

Третє місце, хоч і не перше, але теж непогане!

"Канал Кіровоград"

За підсумками соціально-економічного розвитку регіонів України за дев'ять місяців Кіровоградщина посіла третє місце. Це рекордний успіх, - говорять фахівці. Адже найвищим місцем кілька років тому було шосте. Значний внесок у розвиток області зробили переробна промисловість і сільське господарство.

Статистики досліджували п'ятдесят сім показників. Серед них промисловість, сільське господарство, зовнішньо - економічна діяльність, демографічна ситуація, рівень заробітної плати, товарообіг та екологія. У загальному підсумку розвитку регіонів Миколаївська область посіла перше, Київ – друге і Кіровоградщина – третє місця.

Добре спрацювала переробна промисловість, особливо підприємства, які спеціалізуються на виробництві харчових продуктів. Вони збільшили обсяги виробництва і обласні показники вдвічі перевищили загальнодержавні. Сільське господарство області теж втримало одну з лідируючих позицій у країні. Допоміг щедрий врожай і динамічні зрушення у тваринництві. Збільшилось виробництво яєць, яловичини, свинини, олії, сирів та борошна. Хоча в цілому темпи виробництва м'яса і молока все ще залишаються незадовільними. Найгірша ситуація у Голованівському районі. За оперативною інформацією, у підзвітних управлінню статистики сільгосппідприємствах нараховується лише дванадцять голів великої рогатої худоби, з них вісім – корови.

Спостерігали статистики і за цінами. До уваги брали продукцію десяти різних товаровиробників на різних територіях. Дослідили, що за останній місяць ціни зросли на півтора відсотка. Людмила Дівель висловила думку, що цьогорічний врожай ріст інфляції все ж таки має призупинити. Підсумовуючи здобутки і недоліки, вона зазначила, що досягти високих результатів – це лише півсправи. Тепер треба на цій позиції втриматись. Щоб за підсумками всього року теж бути серед лідерів.

"Канал Кіровоград"



інші матеріали розділу

Р.К.С. — Ресурсы Кировоградской Сети bigmir)net TOP 100

Сайт "весь Кіровоград" створено журналістами та громадськими лідерами Кіровограду з метою розвитку громадянського суспільства, утвердження свободи слова та захисту прав кіровоградців на доступ до інформації. Видавець сайту - медіа-група "весь Кіровоград". Редакція сайту "весь Кіровоград" не несе відповідальності за достовірність інформації, розміщеної у рекламних матеріалах і може не поділяти думку авторів аналітичних статей. Всі матеріали, розміщенні на сайті "весь Кіровоград", є власністю сайту. Передрук матеріалів дозволяється лише з посиланням на сайт "весь Кіровоград". З питань реклами та розміщення матеріалу звертатись за електронною адресою: mail@kirovograd.net. Підтримка проекту реформування сайту "весь Кіровоград" була здійснена за рахунок коштів, наданих Кіровоградським обласним об'єднанням громадян "Інститут соціокультурного менеджменту" (ІСКМ) у рамках проекту "Удосконалення системи розробки та оцінки соціальних програм" за рахунок коштів, наданих Фондом імені Стефанія Баторія. Точка зору, висловлена на даному сайті - у новинах, статтях чи інших матеріалах - може не співпадати із офіційною позицією ІСКМ та Фонду імені Стефанія Баторія.