У Кропивницькому відкрили набір на безкоштовний курс безпеки дорожнього руху. Як зареєструватися?

У Кропивницькому відкрили набір на безкоштовний курс безпеки дорожнього руху. Як зареєструватися?

У Кропивницькому на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр відкрили набір на безкоштовний офлайн-курс, присвячений безпеці дорожнього руху. Навчання складатиметься з 5 занять для початківців, а заняття стартують з 10 травня.

Про це Точці доступу повідомили організатори курсів.

Програма навчання побудована навколо загальних тем, тому курс буде в першу чергу корисним для початківців. 

Курс складатиметься із п'яти занять – кожне відбуватиметься по п'ятницям і триватиме годину-півтори. Теми, які будуть розглянуті на курсі, це загальні положення і терміни щодо безпеки дорожнього руху, відносини водіїв і пішоходів, будова автомобіля, проїзд перехресть та особливості доріг у Кропивницькому, – зазначають у просторі.

Навчання на курсі проводитиме Олег Кондратенко – інструктор з водіння та викладач теорії у школі з підготовки водіїв “Автопрофі”. Він має 14 років досвіду викладання і десять років досвіду роботи як інструктор. 

Минулого року Верховна Рада дозволила українцям самостійно вивчати теорію для отримання посвідчення водія. Тож, перед тим як приступати до вивчення правил і до занять із водіння, запрошуємо ознайомитися із засадами безпечного дорожнього руху, – додають в освітньому просторі.

Заняття будуть відбуватися щоп’ятниці о 14:00. Перше заняття відбудеться у п’ятницю, 10 травня. Для участі необхідно зареєструватися за цим посиланням. 

Читайте також: Його зброя – молитва. Захисник з Кропивницького став військовим капеланом (ФОТО)
 

#безкоштовне навчання

dostyp.com.ua