Попри холодну погоду, зимові свята — це період тепла та затишку. Різдво й Новий рік асоціюються з мерехтінням вогників, блиском прикрас, ароматами імбирних пряників, глінтвейну. Це одні з небагатьох урочистостей, які святкуються настільки масштабно. Але головна відмінність зимових свят — неповторна атмосфера. Задоволення приносять не тільки дні урочистості, але й період очікування та підготовки.
Вибирати подарунки, купувати прикраси, складати святкове меню — усе це сприяє створенню новорічного настрою. Спланувати ідеальне святкування — непросте завдання. На щастя, підготовкою можна зайнятися ще на початку грудня, коли в магазинах з’являються необхідні товари для свята. Аби уникнути зайвих переживань та не втратити різдвяний настрій, варто робити все поступово й не забувати тішити себе приємними дрібничками.
Як створити святкову атмосферу в помешканні
Різдво та Новий рік — це родинні урочистості, які зазвичай святкують вдома. Якщо чекаєш на рідних у гості, варто підготувати оселю. Одним із найголовніших компонентів святкового настрою є декор, який включає не тільки ялинку, а й багато різноманітних деталей. Початок грудня — це час влаштувати ревізію наявних прикрас та купити новорічні товари, які доповнять оздоблення інтер’єру. Ось декілька варіантів предметів декору, які стануть у пригоді для створення святкової казки вдома:
Окрім традиційного декору, можна також прикрасити в різдвяному стилі меблі. Тематичні подушки, пледи для дивану, скатертини, серветки для святкового столу допоможуть створити незабутній інтер’єр. Посуд із новорічними візерунками стане родзинкою урочистої вечері. З різноманітністю варіантів святкових товарів створити казкову атмосферу вдома цілком просто та доступно.
Як підтримати новорічний настрій
Зимові свята — це чарівний час радісних моментів, подарунків, особливо для дітей. Але з віком відчуття чуда втрачається, а підготовка до урочистостей перетворюється на нескінченний перелік справ. Тому не варто забувати про розваги. Ось декілька варіантів, як провести час весело:
- слухати новорічні пісні;
- влаштувати кіномарафон;
- спекти імбирне печиво, зробити пряникову хатку;
- зварити глінтвейн або какао з маршмелоу;
- згадати сімейні традиції з дитинства;
- влаштувати вечір ігор із близькими;
- запалювати ароматичні свічки зі святковими запахами.
Життя не завжди дає привід для радості, але навіть у важкі періоди є місце для новорічного дива. Зимові свята — це час, який варто провести з близькими людьми, відчути підтримку, тепло, отримати заряд енергії, позитиву на майбутній рік.
Реклама
#реклама
Коментувати