У Кропивницькому працює безкоштовна школа програмування

У Кропивницькому в креативному просторі KOWO працює школа програмування Ш++. Працюють дві вікові групи.

Про це Точці доступу розповіла менеджерка простору KOWO Анастасія Квятик.

Як усе починалось

У двох програмістів – Романа Шмельова та Анатолія Книшука – у 2012-му році з’явилась ідея навчати жителів міста програмуванню. Перші три роки школа була платною і розташовувалась за іншою адресою, розповіла Анастасія Квятик.

Однак згодом, як каже сам Роман, він усвідомив, що втрачається магія, коли люди платять гроші. Вони інакше ставляться до того, що вивчають. Тож оскільки самоціллю було не заробити, ухвалили рішення зробити навчання безкоштовним.

Навчання в школі – безкоштовне, однак інтенсивне

Нині у школі Ш++ навчають програмуванню дві вікові групи:

  • підлітків 12-16 років;
  • дорослих 17-99 років.

Торік найстаршим випускником школи став 75-річний переселенець з Харкова. Нині він живе у Ізраїлі, – розповіла Анастасія.

Додала, що для того, щоб вчитись у підлітковій групі, важливо жити у Кропивницькому, бо треба офлайн виконати вступний іспит – здати швидкість друку і вирішити завдання на логіку. А щосереди учні зустрічаються з менторами.

На навчання у дорослу групу торік зареєструвалися понад три тисячі людей. Випускниками стали 200 учасників. У школі навчаються люди з усієї України і інших країн світу.

Навчальний курс вимагає багато часу і зусиль студентів. Хоча деяким вдається поєднувати і роботу, і навчання у школі Ш++.

Як знайти школу програмування

Школа Ш++ працює за адресою:

  • місто Кропивницький, провулок Василівський, 10, 5 поверх.

Номер телефону:

  • 095 000 70 75.

dostyp.com.ua

Exit mobile version