На земельних аукціонах у системі Prozorro.Продажі залучили ₴2,8 мільярда

Станом на 8 квітня 2024 року у системі Prozorro.Продажі проведено понад 10,8 тис. успішних земельних аукціонів із продажу та оренди землі, на яких залучено 2,82 млрд грн.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба АТ «Прозорро.Продажі», передає Укрінформ.

«Земельні аукціони, проведені в системі Prozorro.Продажі, поповнили бюджети різних рівнів на 2,82 млрд гривень. Цю суму принесли понад 10,8 тис. успішно завершених торгів із продажу та оренди землі, на яких вже встигли позмагатися 11,8 тис. учасників», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що ще 1,1 тис. аукціонів знаходяться на етапі укладання угоди та потенційно можуть принести організаторам земельних торгів понад 541 млн грн.

За даними компанії, у середньому за один земельний лот змагаються 3 учасники. Середнє зростання ціни для завершених земельних торгів становить 71,2%.

Лідерами за доходами від земельних аукціонів є організатори у Львівській, Київській, Черкаській, Чернівецькій та Волинській областях.

Станом 8 квітня 2024 року в системі оголошено понад 1,3 тис. земельних аукціонів, що знаходяться на етапі прийняття заявок на участь.

Як повідомлялося, у 2023 році в Україні реалізовано 114,13 тис. га земельних ділянок сільськогосподарського призначення, на які до 2021 року поширювався мораторій.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version