У радянському суспільстві існувало безліч дієтичних методик.
За радянських часів жінки прагнули до стрункої фігури так само наполегливо, як і сучасні модниці. Для цього вони вдавалися до різних методів схуднення, серед яких дієти займали важливе місце.
Залежно від строгості і цілей класифікувалися радянські дієти за номерами. Читайте далі, щоб дізнатися, який номер дієти найсуворіший, що не можна їсти при дієті номер 4, чим відрізняється стіл номер 1 від столу номер 5, а також, кому призначають 9 стіл.
Як худнули радянські манекенниці – що важливо знати
Однією з найпоширеніших в СРСР була дієта 5, яка обмежувала споживання жирів і вуглеводів.
Відео дня
Виділяли тоді і інші ефективні дієти для швидкого схуднення. Наприклад, номер 4. Вона припускала виключення з раціону гострого, смаженого і жирного.
А для пацієнтів з серцево-судинними захворюваннями призначалася дієта номер 9. Основні її принципи включали:
При такій дієті лікарі рекомендували їсти овочі, фрукти, висівки і зернові каші.
Найефективніші дієти в СРСР – перелік
Ось короткий опис основних з радянських дієт:
Так що, радянські манекенниці, як і жінки, які вели звичайний спосіб життя, вибирали різні методи для схуднення в залежності від поставлених цілей і загального стану здоров’я.
“Очкова дієта” – на чому заснована
Деякі з радянських жінок вдавалися до вельми незвичайнихм методів, таким як “очкова дієта”. Вона була заснована на припущенні, що якщо носити окуляри з неправильним діоптрійним склом, то це може знизити апетит та допомогти у схудненні.
Ефективність даного методу була сумнівною і не підтверджувалася науковими дослідженнями. Деякі люди могли відчувати дискомфорт та навіть проблеми із зором через носіння неправильних окулярів.
Швидше за все, це був один з безлічі незвичайних і нетрадиційних методів, які популяризувалися в певні періоди часу, але не мали наукове обгрунтування та не були ефективними.
Таким чином, в радянському суспільстві існувало безліч дієтичних методик, які по-різному допомагали жінкам досягати бажаної стрункості та підтримувати здоров’я.
Нагадаємо, раніше УНІАН писав, Коли і як з’явилися талони на їжу в СРСР.
Коментувати