Мінфін у І кварталі залучив $3,1 мільярда внутрішніх запозичень, щоб закрити дефіцит бюджету

Міністерство фінансів за січень – березень 2024 року залучило 3,1 млрд доларів для фінансування дефіциту бюджету за рахунок внутрішніх запозичень.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

“Уряд демонструє свою ефективність. У першому кварталі доходи бюджету збільшились на 62% порівняно з першим кварталом 2023 року. Це на 13% більше, ніж планові показники. За перших три місяці 2024 року Мінфін залучив 3,1 млрд доларів США для фінансування дефіциту бюджету за рахунок внутрішніх запозичень”, – зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.

Втім, за його словами, ці заходи мають обмежений ефект. Фінансові потреби України в умовах війни є значними, міжнародна підтримка продовжує бути життєво необхідною.

“Важливо знайти механізми, як забезпечити Україну необхідними засобами вже зараз. Саме тому нам потрібно пришвидшити розробку процедур використання заморожених російських активів для потреб України. Ці кошти потрібні Україні для якнайскорішої перемоги”, — наголосив Марченко.

Як повідомлялось, делегація Міністерства фінансів розпочала робочий візит на Весняні збори МВФ та Світового банку у Вашингтоні.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version