Італійський пляжний курорт анонсував старт “голих” весіль

Італійський пляжний курорт анонсував старт "голих" весіль

На Сардинії тепер можна буде одружитися без одягу / скріншот ілюстративний

Для людей, які хочуть спілкуватися з природою, Сардинія вже є одним із найкращих місць у Європі. А тепер є можливість стати ще ближче – одружитися на нудистському пляжі острова. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що пляж Іс-Бенас, на півдорозі до західного узбережжя Сардинії, схоже, стане місцем для натуристських весіль після того, як місцева влада вирішила дозволити парам вимовляти там свої обітниці голими.

Луїджі Тедескі, мер Сан-Веро-Міліс, найближчого міста, сказав, що влада отримала ідею, коли німецька пара написала, щоб запитати, чи можна одружитися на пляжі без одягу. Але в той час як багато хто міг би посміятися над ідеєю обмінятися обітницями у такий спосіб. Чиновник зазначив, що причина для відкриття весіль була набагато серйознішою.

Відео дня

“Я думаю, що ми живемо в делікатний момент для свободи людей з націоналістичними рухами в Європі. Люди протестують і потрапляють у поліцію, або їх залякують. Тож я думаю, що нам потрібно зробити щось, щоб показати, що люди вільні. Більшість людей хоче свободи, а не режиму”, – сказав Тедескі.

Самопроголошений антифашист, який є мером з 2015 року, розповів, що центральна частина пляжу Іс-Бенас завжди була відвідуваною нудистами.

“Я щойно зробив це офіційно, щоб підтвердити право на свободу. Оголеність не має нічого спільного з сексом. Для натуристів це філософія життя, яка пов’язана з природою”, – сказав він, додавши, що це змішаний пляж, де натуристи та одягнені відвідувачі перебувають разом.

За його словами, цей пляж – це місце, яке чудово підходить для натуризму.

“І тоді ми подумали: давайте зробимо пляж для весіль. Якщо люди хочуть одружитися голими, вони можуть”, – сказав мер.

Він зіронізував, що ніхто в місті, чиє населення у 2500 людей може зрости до 30 000 влітку, не скаржився.

“Було кілька жартів про те, чи потрібно мені бути одягненим (для виконання церемоній – УНІАН) або де я буду носити фасцію (пояс мера), але це лише жарти. Принципово всі за”, – додав він.

Відпочинок у Європі: останні новини

Названо найдешевші туристичні міста Європи. Ці п’ять європейських міст доводять, що навіть зі скромним бюджетом можна побачити дивовижні місця.

До переліку увійшли Будапешт (Угорщина), Тирана (Албанія), Бухарест (Румунія), Софія (Болгарія) та Порту (Португалія).

Також УНІАН повідомляв, що туристам назвали курорти на топ-напрямках Європи, де можна уникнути натовпів цього літа. Навіть у таких популярних туристичних країнах, як Хорватія, Греція, Іспанія та Італія, можна знайти ще не переповнені туристами курорти.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Зазирнути в кожен куточок: названо найкращі міста світу для піших прогулянок
  • Названо найкращі міста світу для життя та туризму
  • Названо найкращі міста Європи для любителів поїсти та випити
  • www.unian.ua