Вживання риби є частиною знаменитої в усьому світі Середземноморської дієти.
Корисна для серця дієта включає такі продукти, як листова зелень, бобові, горіхи, оливкова олія, ягоди і риба, пише журнал Parade.
“Вживання риби є частиною добре відомої, знаменитої і прийнятої в усьому світі традиційної Середземноморської дієти. У кількох обсерваційних дослідженнях було показано, що ця дієта пов’язана з нижчою смертністю”, – зазначила кардіолог Мусталі Дохадвала.
Вказується, що є одна риба, яка вирізняється з-поміж усіх з точки зору її користі для здоров’я серця. Кардіологи практично одностайно заявили, що це лосось завдяки високому вмісту жирних кислот омега-3. За словами кардіолога Бредлі Сервера, було доведено, що вони знижують рівень тригліцеридів, зменшують запалення судин і знижують ризик аритмій.
Відео дня
Доктор Дохадвала додала, що вживання риби чотири рази на тиждень і більше може знизити частоту виникнення гострого інфаркту міокарда:
“Навіть вживання двох порцій на тиждень може знизити частоту серйозних серцево-судинних подій і смертності серед людей, які страждають на серцево-судинні захворювання”.
Кардіолог Мері Грін рекомендує віддавати перевагу лососю, виловленому в дикій природі, а не вирощеному на фермі. Як правило, така риба менш жирна.
Раніше УНІАН писав, яку рибу потрібно їсти – несподіваний варіант №1 випередив форель і лосося.
Коментувати