Експерт із прибирання назвала ТОП непотрібних речей на кухні

Як звільнити місце на кухні? / фото ua.depositphotos.com

Експертка з прибирання Джулія Вільямсон назвала п’ять видів непотрібних речей, які є практично на кожній кухні.

У колонці для Business Insider вона пише, що кухні можуть бути великим джерелом стресу і безладу, оскільки саме там люди часто накопичують те, чим не користуються. Її поради можуть допомогти вам звільнити більше місця.

Наведіть порядок у шафі зі спеціями

Ви можете виявити, що значна частина спецій перетворилася на непривабливий пил без аромату. За словами Вільямсон, мелені спеції придатні приблизно рік після відкриття, а цільні – від року до трьох років.

Відео дня

Вона радить позбутися всього, що втратило насичений і приємний запах, а в майбутньому купувати невелику кількість спецій, які ви не використовуєте часто.

Залежі кухлів

Експертка жартує, що заради використання всіх кухлів, які люди зберігають удома, доведеться влаштовувати королівське весілля. Допомогти попрощатися з ними може проста порада: запитайте себе, чи витратите ви 20 доларів на заміну горнятка, якщо воно загубиться або розіб’ється.

Шафа під раковиною завжди захаращена

Проведіть інвентаризацію, якщо ваша шафка також заповнена балончиками, ганчірками, губками і всілякими засобами для прибирання. Упорядкувати решту допоможуть спеціальні органайзери або саморобні контейнери з коробок.

Кухонне начиння

За словами експертки, зазвичай на кухнях можна знайти набагато більше різноманітних дерев’яних ложок, ополоників і шпателів, ніж потрібно. Вона радить залишити лише ті, якими ви справді любите користуватися.

“Якщо ви переконані, що всі вони вам потрібні, спробуйте зробити наступне: покладіть половину в коробку і сховайте її на кілька місяців. Ви виявите, що шукаєте в коробці потрібні вам прилади, чи ви зовсім про них забули? Якщо останнє, то це зайве”, – каже вона.

Пакети для покупок

Пакети можуть бути корисними, але до того моменту, коли почнуть займати всю кухню. “На щастя, ви можете заповнити їх усім іншим мотлохом, якого позбуваєтеся. Залиште собі ту кількість, яка здається вам розумною”, – пропонує Вільямсон.

Інші лайфхаки для ефективного прибирання:

Раніше професійний прибиральник розповів про поширену помилку, якої люди припускаються під час генерального прибирання.

А популярна експертка з прибирання Лаура Маунтфорд поділилася “шкідливими” лайфхаками, які можуть зашкодити, а не допомогти в прибиранні.

www.unian.ua

Exit mobile version