Рада ухвалила закон, який надає виробникам зброї доступ до пільгових кредитів

Верховна Рада України ухвалила закон, який надає підприємствам оборонно-промислового сектору доступ до кредитів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Про це у Фейсбуці повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський, передає Укрінформ.

«Верховна Рада щойно ухвалила закон з поправкою мого авторства, який відкриває можливість для підприємств оборонно-промислового комплексу мати доступ до програми дешевих кредитів «5-7-9», – повідомив Кисилевський.

Як зауважив депутат в коментарі Укрінформу, йдеться про проєкт Закону про внесення змін до Закону України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" щодо врегулювання деяких питань здійснення ринкового нагляду та відповідальності суб'єктів господарювання» (реєстр. №5473-д від 23.03.2023 року).

Очікується, що для виробників зброї пільгові кредити за ставкою 7% надаватимуться на інвестиційні цілі, під 9% – на фінансування оборотного капіталу

Максимальна сума кредиту – 500 млн грн.

Адмініструватиме цю програму Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості.

Як повідомлялося, державну програму «Доступні кредити 5-7-9%» втілює Фонд розвитку підприємництва (ФРП), єдиним учасником якого є уряд України в особі Міністерства фінансів. ФРП уклав угоди про співробітництво за програмою з 45 банками.

Фото: Фейсбук Руслана Стефанчука

www.ukrinform.ua

Exit mobile version