Не фанати обіймів: які породи собак найменш ласкаві

Шотландських тер’єрів назвали одними з найменш ласкавих собак / фото pixabay.com

Деякі породи собак найменш ласкаві – вони не фанати обіймів і можуть почуватися щасливими без надмірної уваги з боку господаря.

Одна з таких порід – шотландський тер’єр, повідомляє The Scotsman, посилаючись на відомості Американського кінологічного клубу. За відомостями експертів, ці собаки дуже ласкаві, коли є ще щенятами, але під час дорослішання вони стають все більш незалежними.

Шотландські тер’єри – не фанати обіймів, стверджують експерти / фото pixabay.com

Також до топ-5 собак, які не є фанатами обіймів, входять керн-тер’єри. Цих тварин кінологи називають доброзичливими до їхніх власників, але не до всіх людей.

Відео дня

Собаки породи керн-тер’єр доброзичливо ставляться до своїх господарів / фото pixabay.com

Ще одне місце у топі найменш ласкавих собак обіймає афганський хорт. Ця порода собак одна з найстаріших у світі й найелегантніших. Цих псів виводили для полювання, але вони також отримали таку рису як вибірковість у тому, кому віддавати свою прихильність. Ці пси схильні до того, щоб мати зв’язок з однією людиною, яку надалі будуть терпіти.

Афганські хорти вибіркові, коли йдеться про створення зв’язків із людьми, зазначили експерти / фото wikimedia.org

Крім того, не фанатом обіймів є шарпей. Ці собаки не схильні до того, щоб демонстративно проявляти свою прихильність до людей, хоч і віддані своїй родині та здатні її люто захищати. Ці пси можуть вороже ставитися до незнайомих людей та собак.

Шарпея теж вважають не фанатом обіймів / фото wikimedia.org

До найменш ласкавих порід собак також зарахували шіба-іну. Це собаки родом з Японії. Кінологи підкреслюють, що ці тварини проявляють ласку лише тоді, коли самі цього справді хочуть. Ці пси часто почуваються щасливішими, коли знаходяться на самоті.

У центрі уваги собаки – породи, які люблячі та м’язисті

Кінологи поділилися, що до люблячих та м’язистих собак належать, зокрема, ротвейлер, тибетський мастиф та кангал. Експерти підкреслили, що ротвейлерів даремно вважають агресивними – якщо їх виховувати, то вони можуть бути не лише відданими, а й ніжними.

www.unian.ua

Exit mobile version