Чи шкідливо пити каву натщесерце: відповіді та поради лікарів

Вживання кави приносить багато користі для шлунково-кишкового тракту, стверджують фахівці / фото pixabay.com

Фахівці пояснили, чи шкідливо для здоров’я кишечника пити каву натщесерце.

Як пише HuffPost, хорошою новиною є те, що пити каву натщесерце за своєю суттю не шкідливо, і ваш шлунок зазвичай може адаптуватися, щоб захистити себе. Але вживання кави на голодний шлунок справді може спричинити деякий дискомфорт, попередили експерти.

“Вживання кави приносить багато користі для шлунково-кишкового тракту. Напій піддається критиці через кофеїн, що міститься в ньому, але з медичною метою його використовували протягом століть”, – зазначила гастроентерологиня Сунана Сохі.

Відео дня

Водночас, за її словами, кава впливає на кислотність шлунка, і деякі люди можуть зіткнутися з проблемами, які можна легко вирішити, уникаючи кофеїну або випиваючи каву з їжею.

Гастроентеролог Супрія Рао погодилася з цими висновками: вживання кави натщесерце збільшує вироблення шлункової кислоти.

“Вищий рівень рідини не спричиняє жодних проблем у багатьох людей, але може призвести до дискомфорту в деяких інших. Якщо ви належите до останньої групи, але не можете розлучитися з напоєм і з кофеїном, спробуйте насолодитися ним разом із якоюсь їжею”, – йдеться в публікації.

Нагадаємо, раніше дієтолог озвучила 7 побічних ефектів від кави зранку.

www.unian.ua

Exit mobile version