Названо 9 найгрубіших речей, які родичі можуть сказати новоспеченим батькам

Названо 9 найгрубіших речей, які родичі можуть сказати новоспеченим батькам

Радіючи онукам, не варто забувати про почуття власних дітей / фото ua.depositphotos.com

Кажуть, що народження онуків є не менш емоційним моментом, ніж народження власних дітей. Це суперечливе твердження, але правда в тому, що новоспечені дідусі та бабусі справді часто втрачають розум від радості і роблять помилки, які потім дорого коштують.

Видання HuffPost Parents опитало своїх підписників і склало такий собі “топ” найгрубіших вчинків, які робили бабусі й дідусі після народження онуків.

1. Не визнавати ім’я, яке дитині дали батьки 

“[Моїй матері] не подобається ім’я мого сина, тому вона відмовилася називати його цим ім’ям. Замість цього вона говорила “Цей маленький хлопчик” або “Ця маленька дитина”, ніби в нього не було імені”, — розповів один з підписників.

Відео дня

Інший підписник розповів, що його тітка пішла ще далі. Вона не лише відмовилася називати дитину на ім’я, яке вибрала матір, а вирішила називати іншим іменем, яке тітці подобалося більше.

2. Невдоволення через незапрошення на пологи

Одна жінка поскаржилася на власну матір, яка була розлючена і лаялася через те, що її не запросили до лікарні на самі пологи, а повідомили про народження дитини вже після цього. 

“Вона так ніколи і не вибачалася і до дня своєї смерті вважала, що я завдала їй великої кривди”, — розповіла жінка.

3. Казати, що сім’я не готова до цієї дитини

Підписниця розповіла, що її мачуха висловила здивовання тим вагітністю падчерки, “враховуючи ваше фінансове становище”.

4. Натяки на те, що жінка може контролювати перебіг пологів

“У мене були важкі 24-годинні пологи, які згодом припинилися. Коли це застопорилося, ми вирішили почекати, доки дитина буде готова до народження, що було найкращим вибором. Але це було розчаруванням, розчаруванням і болем без жодної винагороди. Я поділилася своїми почуттями зі свекрухою. Її єдиною відповіддю було: “Подумай про те, через що пройшов Джеррі через тебе!” (Джеррі — мій чоловік.) Я розплакалася і плакала три дні поспіль, поки пологи не почалися знову”, — розповіла інша жінка.

5. Негативні коментарі щодо зовнішнього вигляду дитини або батьків

За словами однієї підписниці, їй батьки сказали, що її син “хоча б не схожий на маленького інопланетянина, як інші недоношені”.

Інша жінка пригадує, як свекруха висловила сподівання, що дитина успадкує ніс батька, а не матері.

6. Висловлення розчарування щодо статі дитини

“Моя колишня свекруха з’явилася в моїй лікарняній палаті через 30 хвилин після того, як я виштовхнула свою п’яту дочку, і сказала мені: “Шкода, що вона дівчинка”, – розповіла підписниця.

7. Очікування, що вас обслужать як гостя

“[Вони] очікували, що до них ставитимуться як до гостей у моєму домі, поки я не спала й відчувала біль після кесаревого розтину. У мене були близнюки, і я вперше навчилася няньчити дитину. [Вони] очікували, що на них чекатимуть, приберуть після них. Нам не потрібна була компанія чи аудиторія, нам потрібна була допомога та розуміння… або залишитися наодинці, щоб я могла бути топлес і приймати ліки,” — розповіла жінка.

8. Сумніви в здібностях новоспечених батьків

Одна підписниця розповіла, як була змушена заспокоювати свою знайому, яка емоційно страждала від нападок власної матері. Та нав’язувалася із порадами і стверджувала, що краще за доньку знає, як виховувати дитину.

9. Прикидатися, ніби нічого не відбувається

Одна підписниця розповіла, як після 10-годинних пологів отримала сухе повідомлення про розміщення її родича в готелі і більше нічого. 

“Ніяких “Як справи?” Ніякого “Привіт”. Нічого”, — обурюється жінка.

Інші цікаві матеріали із порадами щодо сімейної злагоди

Як писав УНІАН, щоб зберегти довірливі стосунки із дитиною-підлітком, батькам варто уникати певних помилок у спілкуванні. Професіонали, які працюють із сім’ями та дітьми, назвали фрази, які батьки не повинні говорити підліткам.

Також ми розповідали про стратегію виховання дітей, завдяки якій Стів Возняк, співзасновник компанії Apple, став мультимільйонером, хоча народився у зовсім небагатій родині. Він розповів, що саме робили його батьки, аби син став успішним.

www.unian.ua