Стефанчук назвав головні економічні цілі парламенту на 2024 рік

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук назвав основні економічні завдання парламенту на 2024 рік, одним із яких є напрацювання компенсаторного механізму.

Про це він сказав у межах форуму «Україна. Рік 2024», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми вже ухвалили три закони, які є вкрай важливі. Вони дають можливість виконати наші зобов'язання перед Світовим банком і залучити до України 1,5 мільярда доларів», – зазначив спікер.

За його словами, зараз ВР працює з парламентами інших країн над напрацюванням правових і законодавчих механізмів щодо компенсаторного механізму.

«Також ми будемо відштовхуватись від тих економічних завдань, над якими будемо працювати з урядом. Всі вони будуть знаходити підтримку в парламенті», – запевнив Стефанчук.

Як повідомляв Укрінформ, 25 лютого у Києві проходить форум «Україна. Рік 2024». Основні його теми — досягнення українських цілей у війні, розвиток Сил оборони й безпеки, робота оборонно-промислового комплексу, забезпечення економічного зростання та інтеграції України до світових ринків, реалізація Української формули миру, гарантії безпеки для України.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version