В Україні станом на понеділок, 3 червня, через негоду знеструмлено 312 населених пунктів, загалом – понад 55 тисяч абонентів.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства енергетики, передає Укрінформ.
"Через негоду знеструмлено 312 населених пунктів, загалом – понад 55 тисяч абонентів. Найбільше знеструмлених населених пунктів у Сумській області – 173 та Київській – 53", – йдеться у повідомленні.
Крім того, у Сумській області на одній з високовольтних підстанцій з технологічних причин вимикалося обладнання. Внаслідок цього знеструмлювались сільськогосподарські підприємства, місцеві промислові та побутові споживачі в Сумах. Обладнання включено в роботу, всіх споживачів заживлено. Згодом під час грози на цій же підстанції сталося ще одне технологічне порушення з подальшим знеструмленням. Усіх споживачів заживили.
На Сумщині під час грози також відключалась повітряна лінія, знеструмлювалися побутові споживачі та лікарня у Шостці.
У Чернігівській області для гасіння пожежі, що сталась на обладнанні однієї з підстанцій обленерго, вимикались дві повітряні лінії. Внаслідок цього знеструмлювалися побутові та промислові споживачі у Славутичі.
У Волинській області відключалась повітряна лінія обленерго. При цьому знеструмлювалися побутові споживачі у Володимирі. Усіх заживлено.
У Харківській області внаслідок обстрілу пошкоджено газопровід газовидобувного підприємства. Газопостачання споживачам не припинялось, витік газу усунено.
У Міненерго також повідомили, що рівень води у ставку-охолоджувачі Запорізької АЕС незначною мірою знизився і становить 15,21 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.
Зазначається, що 3 червня обмеження електропостачання побутових та промислових споживачів застосовуються впродовж доби на всій території України.
Як повідомлялося, у понеділок, 3 червня, ліміти на споживання електроенергії для промислових і побутових споживачів діятимуть по всій Україні з 00.00 та впродовж доби. При перевищені лімітів обленерго можуть застосовувати для промислових та побутових споживачів графіки погодинних відключень.
Коментувати