Хитра ілюзія для тих, хто має зір 20/20: треба швидко помітити зайве

Свіжа загадка для читачів / Колаж УНІАН / фото ua.depositphotos.com, УНІАН

Треба мати бездоганну спостережливість, щоб швидко знаходити на оптичних ілюзіях заховані предмети та створіння. Сьогодні на перевірку власної уважності вам знадобиться лише дев’ять секунд.

На цій фотоілюзії зображено велике стадо кіз, які дивляться просто перед собою. Серед їхніх мордочок є одна особлива, її й необхідно буде відшукати. Вам треба за 9 секунд спробувати знайти антилопу. 

Для початку згадайте, який вигляд мають ці тварини. Так, вони дуже схожі на кіз, однак мають і деякі відмінні риси. Якщо готові, то починайте шукати!

Відео дня

УНІАН

Якщо ви не встигли за дев’ять секунд, то радимо зупинитися і використати цю головоломку для пошуку власного методу результативного “сканування” ілюзій. Потренуйтеся на цьому зображенні, щоб надалі ви знали, як простіше шукати зайве.

Відповідь на головоломку

Ми обвели антилопу білим кольором. Вона і справді відрізняється від тварин на цьому фото.

УНІАН

Складні головоломки для читачів УНІАН:

Раніше ми пропонували вам відшукати небезпечну ящірку серед не менш небезпечних крокодилів. Лише найуважніші зроблять це за 7 секунд.

Справжнім випробуванням стане пошук особливого півня серед великої кількості курей та інших півнів. Спробуйте перевірити свою логіку.

www.unian.ua

Exit mobile version