Звичка №1, яка допоможе схуднути після 50 років: порада лікаря

Звичка №1, яка допоможе схуднути після 50 років: порада лікаря

Геріатр порадив, як худне після 50-ти / колаж УНІАН, фото ua.depositphotos.com

Професор медицини у Медичній школі Бостонського університету, геріатр Томас Перлз дав пораду №1 зі зниження ваги для людей старше 50 років, яка може вас здивувати, пише журнал Parade.

За словами доктора, є кілька причин, через які після 50 років втрачати вагу стає складніше. Одна з них – з віком ми схильні втрачати м’язову масу:

“Люди старше 50 років, як правило, мають менше м’язових волокон другого типу, також званих волокнами, що швидко скорочуються… Це призводить до зниження метаболізму і менш ефективного використання наших джерел енергії”.

Відео дня

Звичка №1, яка допоможе схуднути після 50 років

Якщо вам за 50 років, і ви хочете схуднути, лікарі радять почати із силових тренувань.

“Хоча ведеться багато розмов про користь ходьби та інших аеробних занять, Перлз каже, що регулярні силові тренування можуть допомогти відновити м’язи, які ми природним чином втрачаємо з віком”, – йдеться в публікації.

За словами фахівця, силові тренування допомагають наростити м’язову масу, яка спалює більше жиру. Також вони захищають суглоби і зберігають кістки міцними.

Інші важливі звички для схуднення після 50-ти

Геріатр також радить не зациклюватися лише на одній звичці для схуднення:

“Насправді потрібне поєднання нарощування м’язової маси із силовими тренуваннями, аеробними вправами та зміною дієти, щоб включити до неї менше продуктів із високим глікемічним індексом (продукти, які швидко підвищують рівень цукру в крові)”.

Нагадаємо, раніше УНІАН писав, як жінка “скинула” 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті.

www.unian.ua