Оптична ілюзія ламає мозок: треба знайти нахабного голуба за 5 секунд

Ця оптична ілюзія приховує головне за “бузковим” цвітінням / Колаж УНІАН 

Ця нова оптична ілюзія здатна зламати мозок: потрібно швидко знайти голуба серед розмаїття “бузкового” цвітіння. На це дається лише 5 секунд, це задача із зірочкою навіть для бувалого генія.

УНІАН підготував зображення, на якому розташовані дерева серед контрастних фіолетових квітів. Такий оптичний обман відволікає очі, тож якщо ви впораєтеся за зазнаний час – це свідчитиме про над уважність та розвинену зорову пам’ять.

Попереджаємо: помилка розпочинати завданням не підготовленим. Радимо вирішити, на якій частині зображення сконцентрувати увагу і чи слід шукати голуба серед квітів, або ж він сховався у верхній частині зображення, десь у гілках дерев. Є над чим задуматися, але якщо готові, наставляємо таймер на 5 секунд, та розпочнімо.

Відео дня

Знайти у “бузковому” пейзажі прихованого голуба

Пернатий сховався, але його слід побачити за 5 секунд / Колаж УНІАН

Впоралися? Це чудовий результат, якщо так. Зазвичай у середньому на подібні ілюзії дається близько 10 секунд, тож ви фактично розв’язали цю задачу із зірочкою удвічі швидше. Якщо ж ця ілюзія для вас – все ще загадка, ви вільні у часі. Забуваємо про 5 секунд та просто намагаємося побачити голуба.

Ось, де ми розташували нахабну пташку

Голуб ховався зліва серед квітів / Колаж УНІАН

Головне розуміти, що подібні задачі – це інтерактивний спосіб розвитку та шанс у позитивному сенсі “поламати” голову над цікавими задачками. Робіть подібне частіше та залучайте друзів, результат має не забаритися.

Головоломка для геніїв з колосальним IQ

Щоб випробувати сили, радим спробувати вирішити головоломку, розраховану на людей з високим IQ. Ця ілюзія вимагатиме ще більшої концентрації, аніж загадка з голубом, вона під силу не просто геніям, а найсильнішим з них. 

На неї дається 11 секунд, але, як ми вже згадували, у задачах на логіку та уважність час – оманлива річ. 

www.unian.ua

Exit mobile version