Зеленський підписав закон про спрощення зміни цільового призначення землі

Президент Володимир Зеленський підписав закон про спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення.

Про це глава держави розповів, виступаючи на форумі «Зроблено в Україні», передає Укрінформ.

«Щойно я підписав закон, який спрощує зміну цільового призначення земельних ділянок з метою для залучення інвестицій», – сказав Президент.

Він зазначив, що уряд за його дорученням має розробити і представити «відповідні кроки, щоб розширити в Україні локалізацію виробництв, в тому числі виробництв зброї і техніки, яку використовують наші воїни».

Для цього, за словами Зеленського, мають бути ліквідовані бар’єри, про які говорять десятиліттями і які заважають створювати нові і розширювати існуючі виробництва.

«Характерні приклади такого тривалого негативу це проблеми при зміні призначення землі. І щойно я підписав закон, який спрощує зміну цільового призначення земельних ділянок», – підкреслив керівник держави.

Як повідомляв Укрінформ, 6 лютого Верховна Рада прийняла закон №9627 про спрощення процедури зміни цільового призначення землі для цілей економічного відновлення.

За словами заступника голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського, головною метою закону є ліквідація зайвих бюрократичних перепон для людей, які хочуть побудувати в Україні промисловий чи енергетичний обʼєкт – отримання всіх необхідних дозволів займатиме замість 1-3 років не більше 1,5 місяця.

Відповідно до закону зміна цільового призначення землі відбуватиметься на підставі висновку уповноваженого органу містобудування та архітектури місцевої ради щодо можливості розміщення запланованого об’єкту. Без обовʼязкового розроблення містобудівної документації та документації із землеустрою.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version