АМКУ дозволив французькій компанії придбати Датагруп-Воля

Антимонопольний комітет надав дозвіл французькій компанії DVL Telecom на набуття контролю над Групою Датагруп-Воля та розпочав розгляд справ про концентрації у вигляді набуття над Групою Лайфселл.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба АМКУ.

"7 березня 2024 року Комітет надав дозвіл компанії DVL Telecom (Франція) на набуття контролю над компанією Datagroup Holding Limited (Кіпр)", – йдеться в повідомленні.

Водночас, рішенням Комітету надано дозвіл компаніям NJJ UPAM (Франція), Lorimer II Ventures Limited (Кіпр), DVL Telecom (Франція) та фізичній особі – громадянину України на узгоджені дії у вигляді реалізації положень про утримання від конкуренції терміном на 5 років.

Крім того, Комітет розглянув заяви щодо набуття контролю компанією DVL Telecom над ТОВ «лайфселл», ТОВ «Глобал Білгі» й ТОВ «Укртауер» (група Лайфселл).

Зокрема, у ході розгляду заяв щодо набуття контролю компанією DVL Telecom над ТОВ «лайфселл» та ТОВ «Укртауер» Комітетом виявлені підстави для заборони зазначених концентрацій.

Враховуючи те, що концентрації у вигляді набуття компанією DVL Telecom контролю над ТОВ «лайфселл», ТОВ «Укртауер» та ТОВ «Глобал Білгі» становлять єдину транзакцію та відбуватимуться відповідно до одного договору купівлі-продажу, окремий дозвіл на набуття компанією DVL Telecom контролю над ТОВ «Глобал Білгі» також не може бути наданий Комітетом.

Під час розгляду заяв щодо набуття компанією DVL Telecom контролю над Групою Лайфселл виникла необхідність перевірки відносин контролю учасників концентрації, зокрема Групи Лайфселл та Групи Turkcell, з особою, до якої застосовано персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) рішенням Ради національної безпеки і оборони України.

Враховуючи викладене, 7 березня 2024 року Комітетом розпочато розгляд справ про концентрації у вигляді набуття компанією DVL Telecom контролю над товариствами з обмеженою відповідальністю «лайфселл», «Глобал Білгі» та «Укртауер».

Як повідомлялось, DVL Telecom контролює французький бізнесмен Ксав'є Ньєль.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version