Для цього знадобляться прості засоби, які є у кожної господині на кухні.
Вапняний наліт в унітазі часто має вигляд білих, рожевих, зелених або чорних плям. Зокрема наявність неприємного нальоту зазвичай є очевидною, адже стійкі плями не зникають, як і інші сліди у вашому унітазі, пише Express.
Тому засновниця компанії Seep eco tools Лора Харнетт поділилася порадами, як боротися з вапняним нальотом у туалеті, не використовуючи агресивні хімічні засоби. Зокрема вона радить використовувати соду та білий оцет для того, щоб ефективно боротися з неприємними вапняними плямами.
“Кристали соди або харчова сода, насипані вниз, допоможуть, і використовуйте щітку для туалету, щоб втирати їх у вапняний наліт, щоб зняти його. Харчова сода, змішана з білим оцтом, утворює пасту, яка є ще одним альтернативним методом її видалення”, – пояснила експерт.
Відео дня
Зазвичай харчова сода має більшу ефективність, ніж білий оцет завдяки своїй властивості вдало стирати плями.
Проте якщо такі засоби для чищення не будуть ефективними, Лаура рекомендує використати пемзу.
“Прикріпіть пемзу до міцної палички і потріть вапняний наліт скрабом, щоб видалити навіть найстійкіші і найтовстіші плями”, – порадила вона.
Відомо, що пемзу здебільшого використовують для ніг або для сухої, твердої шкіри, проте її можна використовувати й для видалення вапняного нальоту на унітазах та інших частинах ванної кімнати. Проте пемзою можна легко пошкодити унітаз, якщо користуватися нею неправильно.
“Ключовим моментом є занурення пемзи у воду, оскільки це розм’якшить камінь, щоб він не дряпався. Намочивши пемзу, просто потріть нею пляму і зітріть її так само, як ви стираєте олівці з паперу. Менш ніж за хвилину ви зможете усунути всі сліди цих надокучливих кілець, і вам не доведеться турбуватися про жодні хімічні речовини, адже це абсолютно безпечно”, – запевняють в Express.
Інші поради щодо ведення домашніх справ
Також стало відомо, як прибрати неприємний запах із пральної машинки. За словами експертів, у цьому допоможуть два дешевих засоби. Зазначається, що такі “аромати” в пральній машині з’являються незалежно від того, як часто ви нею користуєтеся.
Водночас експерти розповіли, як випрати темний одяг, аби він не линяв. Зокрема під час прання експерти радять розділяти кольори, використовувати холодну воду та сушити на повільному режимі.
Коментувати