Оскільки тарифи на електроенергію збільшилися, експерт з електрообладнання назвав найбільш “ненажерливі” прилади
Багато хто цікавиться способами зменшення рахунків за комунальні послуги. Серед побутових приладів є “ненажери”, які збільшують рахунки навіть у режимі очікування або під час частого використання.
Видання Express з’ясувало у Кріса Мадікяна, експерта з електротехніки з компанії The Local Electrician, п’ять “головних порушників”, які, ймовірно, спричиняють “найзначніші стрибки в рахунках за електроенергію”. Він також поділився порадами щодо економії електроенергії.
Прально-сушильна машина
“На частку цих приладів припадає близько 12% рахунку за електроенергію, що робить їх одними з найбільш енергоємних у родині. Високі витрати води та електрики, необхідної для її нагрівання, у поєднанні з тривалими циклами роботи роблять ці прилади дорогими в експлуатації”, – пояснив експерт.
Відео дня
Щоб значно скоротити споживання енергії, він радить прати в холодній воді, завантажувати повний барабан, використовувати сушарки з підігрівом або сушити речі на вулиці.
Сушильна машина
Незамінні в холодні місяці сушильні машини вносять близько 11% у типовий рахунок за електроенергію через потужність, необхідну для сушіння одягу. Спробуйте використовувати провітрювачі або осушувачі повітря з підігрівом.
Морозильна камера
“Морозильна камера працює постійно і споживає значну кількість енергії для підтримання стабільної температури, що становить 8% від енерговитрат середнього домогосподарства”, – зазначив Мадикян.
Необхідно регулярно розморожувати морозильник, стежити за цілісністю дверних ущільнювачів і підтримувати оптимальну температуру -18C для максимальної ефективності.
Холодильник із морозильником
Один з основних приладів, через який різко зростають рахунки за електроенергію, – це холодильник із морозильною камерою, оскільки постійно вмикається морозилка. Для ефективної роботи холодильника важливо підтримувати температуру 4C і уникати частого відчинення дверей.
Пральна машина
Пральні машини, необхідні в будь-якому будинку, споживають значну кількість енергії, особливо під час прання в гарячій воді, і становлять близько 7% витрат на електроенергію в будинку.
Щоб заощадити гроші, періть за нижчих температур, використовуйте повне завантаження та уникайте попереднього прання.
Раніше УНІАН писав, що енергетики назвали найбільш енерговитратні прилади.
Коментувати