Як перестати ускладнювати собі життя: дзен-буддійський ченець назвав 4 дієві способи

Як перестати ускладнювати собі життя: дзен-буддійський ченець назвав 4 дієві способи

Дзен-буддійський ченець назвав 4 дієві способи як перестати ускладнювати собі життя / колаж УНІАН, фото pixabay.com, ua.depositphotos.com

Життя складне, але є способи полегшити цей тягар і взяти все під контроль. Цьому питанню дзен-буддистський чернець Шунмьо Масуно присвятив цілий розділ своєї книги “How to Let Things Go”, пише СNBC.

Він дав чотири поради, як розумно використовувати свою енергію та “трішки полегшити життя”.

Думайте позитивно якомога частіше

Відео дня

Можливо, важко дивитися на речі з позитивного боку, коли ви зазнаєте труднощів і невдач, але чи допоможе витрачати багато часу на хвилювання? Цього не буде.

Часто найкраще, що можна зробити в складних ситуаціях, – це мислити якомога позитивніше, щоб ви могли знайти найкраще рішення. Люди природно схильні до песимізму, тому варто нагадвати собі, що навіть найважчі часи закінчуються:

“Чим більше ви зможете дивитися на світлу сторону, тим менше ви будете відчувати занепокоєння і тим краще підуть справи”.

Будьте впевнені у власних рішеннях

Хоча варто бути відкритим до думок інших людей, вам слід уникати надто великої ваги тому, що скажуть інші люди, вважає Масуно.

“Усі ці думки можуть збити вас з пантелику та змусити вас переосмислювати речі до такої міри, що ви не зможете вирішити, що вам робити. Майте на увазі, що ви є головним героєм свого власного життя, і будь-яке рішення, яке ви приймаєте, має бути рішенням, у якому ви відчуваєте себе комфортно та впевнено”, – радить чернець.

Пам’ятайте, що і успіхи, і невдачі вже в минулому

Коли мова заходить про роботу, це поєднання величезних досягнень та падінь. Важливо пам’ятати, що робота – це “жива істота”, – каже Масуно:

“Варто нагадати собі, що і успіхи, і невдачі вже в минулому. Зміни – єдина константа. Якщо ви дивитеся лише на свої минулі успіхи, то можете пропустити майбутні можливості, які можуть призвести до ще більшого успіху”.

Вмійте зупинитися

Наше суспільство є гіперконкурентним, і перемога є бажанням, яке є майже у кожного, каже Масуно. Але “бувають моменти, коли краще просто вийти з рингу”.

“Добре мати цілі та йти до них, але не надто прив’язуйтеся до результату. Якщо ви стикаєтеся з ситуаціями, коли відчуваєте себе зневаженими, – наприклад, якщо хтось інший отримує підвищення замість вас, – не думайте про те, наскільки це несправедливо. Присвятіть свій бойовий дух вдосконаленню своїх здібностей, щоб бути на рівних з конкурентами”, – радить Масуно.

Інші життєві поради

Як повідомляв УНІАН, психолог розповів, як самостійно підвищити впевненість у собі. Аді Джаффе з Каліфорнійського університету каже, що людині в цьому допоможе формування кількох простих щоденних звичок.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • 10 найскладніших скоромовок для дорослих: навіть прочитати непросто
  • Названо 11 тем, які батьки ніколи не повинні обговорювати при дітях
  • У вас можуть бути ці проблеми, якщо батьки не говорили вам “Я тебе люблю”
  • www.unian.ua