Як позбутися конденсату на лобовому склі машини: експерт назвав копійчаний засіб

Як позбутися конденсату на лобовому склі машини: експерт назвав копійчаний засіб

Взимку та восени вікна у машині часто запотівають, що призводить до поганої видимості під час дороги / фото ua.depositphotos.com / фото ua.depositphotos.com

Водії можуть уникнути порушення простого правила дорожнього руху та великих штрафів, якщо використовуватимуть кухонні предмети для очищення від конденсату лобового скла у своїй автівці, пише Express.

Відомо, що у холодну пору на склі може утворюватися конденсат, через що видимість втрачається. Зазвичай конденсат можна видалити швидким натисканням перемикача запотівання або увімкненням обігріву автомобіля, проте гендиректор компанії LeaseLoco Джон Вілмот каже, що є простий спосіб, який може запобігти цій проблемі. 

“Конденсат в автомобілях може розчаровувати, тому що вам доводиться витрачати час на протирання вікон, увімкнення кондиціонера або відчинення вікна, перш ніж ви зможете вирушити в дорогу. Водіння з запітнілими вікнами також створює загрозу безпеці, а початок подорожі без видалення конденсату може призвести до порушення правил дорожнього руху. Розміщення невеликої миски з сіллю в машині на ніч – це розумний спосіб вирішити цю проблему, оскільки вона поглинає надлишок вологи в повітрі, який погіршує проблему. Це чудовий трюк, коли температура падає, і він може заощадити ваш час вранці”, – радить експерт.

Відео дня

Відомо, що сіль можна придбати у більшості магазинів за невеликою ціною. Однак Джон застеріг тих, кому цей трюк може не підійти. 

“Просто майте на увазі, що, хоча конденсат в автомобілях є цілком нормальним явищем взимку, він не повинен зберігатися, коли погода потеплішає. Якщо ви помітили, що постійно боретеся з цим явищем, це може бути ознакою більшої проблеми, на яку слід звернути увагу”, – зазначив експерт.

Інші поради автомобільних експертів

Раніше відомий автомеханік Скотті Кілмер назвав авто, якого слід уникати в 2025 році. Зокрема він радить не купувати повнопривідні моделі, які зазвичай “коштують дорожче” і мають “гірший” пробіг на бензині та дизельному пальному, ніж інші автомобілі.

Також механік розповів про деталь автомобіля, яку крадуть найчастіше. За його словами, найчастіше злодії викладають каталітичні нейтралізатори, які здебільшого переплавляють, аби отримати доступ до дорогоцінних металів, які є всередині. 

www.unian.ua