Ілюстративне фото
Метінвест та "Серце Азовсталі" запустили програму реабілітації для ветеранів

Група “Метінвест” у партнерстві з проєктом “Серце Азовсталі” презентувала нову програму реабілітації для військових — “Ветеранський кемпінг”. Мета цієї ініціативи — допомогти ветеранам фізично та психологічно відновитися після служби. Програма охоплює трьох груп ветеранів, по 12 осіб у кожній, і передбачає проведення реабілітаційних заходів у Мукачеві, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на прес-службу компанії.

Деталі програми: відновлення у санаторії

Ветерани проводитимуть десять днів у санаторії, де на них чекає персональна фізіологічна діагностика, медичні процедури, підтримка психологів і різноманітні методи тілесної терапії. У програмі також передбачені активності на свіжому повітрі, такі як тибмілдинг, іпотерапія (верхова їзда), екскурсії по Закарпаттю, а також біосугестивна терапія для зниження стресу та покращення сну.

“Ветеранський кемпінг” — це не просто відпочинок, а комплексний підхід до відновлення ветеранів. Під час перебування разом з побратимами, ветерани не лише відновлюють свої сили, а й знаходять душевний спокій, позбуваються емоційної напруги”, — коментує Тетяна Петрук, директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом групи “Метінвест”.

Відгуки ветеранів та підтримка з боку компанії

Юрій Аркуша, ветеран і експедитор цеху підготовки виробництва “Каметсталі”, ділиться своїми враженнями від програми: “Це було саме таке оздоровлення, яке я уявляв собі, і навіть краще. Насичений розклад допоміг мені відновитися фізично і морально, це помітили й мої близькі після мого повернення”.

З початку великої війни багато працівників “Метінвесту” пішли до армії. Наразі в компанії створено цілу екосистему для адаптації ветеранів, яка включає психологічну підтримку, реабілітацію, перенавчання, надання вищої освіти та підготовку колективів до повернення ветеранів. У 2025 році на реалізацію цих програм буде спрямовано близько $550 тис.

Раніше ми писали про те, що Метінвест торік скоротив виробництво сталі майже на третину.