У Фонді держмайна є понад 730 санкційних активів

Фонд державного майна України має в розпорядженні 731 санкційний актив. Вже реалізовано 12 санкційних активів.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю Українському Радіо розповів голова Фонду державного майна України Віталій Коваль.

"Фонд держмайна отримує санкційні активи після рішення Вищого антикорупційного суду. На сьогодні є 731 актив. Це різні активи: від просто грошових коштів, які були арештовані на рахунках колаборантів, до великих підприємств, які є основою для великої приватизації в майбутньому. 12 санкційних активів вже реалізовано. Стягнуто в дохід держави 32 мільйони гривень. Ці кошти надійшли до державного бюджету. Вони були стягнуті з рахунків таких колаборантів, як Ворон, Сальдо, Дерипаска", – сказав Коваль.

За його словами, вже за тиждень будуть реалізовані житлові об’єкти в Одесі – 175 квадратних метрів і 128 квадратних метрів, які належать Михайлу Шелкову та Володимиру Сальдо. Наразі це власність держави. Кошти, виручені від продажу цих квартир, підуть у фонд відновлення. Більше того, перелік цих активів постійно поповнюється. Всі активи реалізовуються через Prozorro.

Як повідомлялось, Фонд державного майна України із початку 2024 року провів понад 100 успішних аукціонів, на яких реалізував об’єктів на понад 900 млн грн.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version