Фонд гарантування виставляє на повторні торги головний офіс банку «Січ»

Фото Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на повторних торгах головний офіс банку «Січ» в історичному центрі Києва, стартова ціна – 78,6 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"10 квітня 2024 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться повторний аукціон з продажу активів банку «Січ», що ліквідується Фондом гарантування вкладів. У складі лота – офісна будівля банку, основні засоби (4857 одиниць), картки на пальне та капітальні вкладення в приміщення дизельної-чилерної в офісі. Це буде 14 спроба реалізувати актив, попередні аукціони не відбулися через відсутність учасників торгів", – йдеться в повідомленні.

Колишній головний офіс банку «Січ», загальною площею понад 2,5 тис. кв. м, займає 1-4 поверхи сучасного 22-поверхового будинку преміумкласу. Об’єкт має фасадне розташування. Він може зацікавити тих, хто шукає офісне приміщення для власного бізнесу або для здачі офісів в оренду.

Серед беззаперечних переваг виставленої на торги нерухомості – її розташування: історичний та діловий центр столиці – Шевченківський район Києва, пров. Несторівський, 6. Поруч – інтенсивні транспортні та пішохідні потоки, якісна розвинена інфраструктура: торговельний центр, різноманітні кафе та ресторани, магазини, відділення банків тощо. Поблизу знаходяться Львівська площа, Пейзажна алея, у пішій доступності – станція метро «Золоті ворота», за кілька тролейбусних зупинок – Майдан Незалежності. Початкова ціна – 78,6 млн грн. Торги будуть проходити за англійською моделлю аукціону з покроковим підвищенням початкової ціни.

Як повідомлялося, 10 серпня 2022 року в АТ «Банк Січ» після визнання його неплатоспроможним було запроваджено тимчасову адміністрацію. З 10 жовтня 2022 року строком на три роки розпочато процедуру ліквідації банку.

Фото: www.fg.gov.ua

www.ukrinform.ua

Exit mobile version