Швидкий тест для перевірки IQ: слід знайти гриб у лісі за 5 секунд

Треба вчасно розшукати гриб на візуальній загадці / колаж з фото УНІАН та Wikipedia

Загадки з візуальною складовою – це корисні завдання, завдяки яким можна стати більш уважними до деталей та навчитися швидко відділяти головне від другорядного.

Щоб “прокачати” свою уважність, можете спробувати впоратися із таким непростим завдання – у лісі ви побачите черепаху, а треба знайти гриба. Це ще і своєрідний тест на рівень коефіцієнта інтелекту – людина з високим IQ зможе розшукати гриб за 5 секунд.

Важливо не “залипнути” на черепасі – якщо ви витратите на її розглядання хоча б кілька секунд, то імовірність провалу стане дуже великою. Подумайте, які місця “люблять” гриби. Якщо ви це знаєте, тоді можете відразу ж зосереджуватися на тих частинах зображення на яких, на вашу думку, може бути гриб.

Відео дня

Можливо, про грибні місця вам нічого невідомо, тоді просто “увімкніть режим сканер” – тобто уважно роздивіться зображення, не “залипаючи” на черепасі. 

Розшукайте на візуальній загадці гриб / колаж з фото УНІАН

Зараз ми покажемо вам, де “ховався” гриб. Він знаходився недалеко від черепахи. Гриб прикриває листок.

Гриб “ховався” під листком / колаж з фото УНІАН

Опублікована оптична загадка з підступом – що треба зробити

На зображенні видно кримський водоспад Учан-Су, який є найвищим в Україні (висота становить 98,5 метрів), і над ним треба помітити сову. На виконання завдання потрібно витратити лише 10 секунд.

www.unian.ua

Exit mobile version