Український боксер Олександр Усик повідомив про рішення звільнити всі чемпіонські пояси, якими володіє у надважкій вазі. Про це спортсмен заявив у своєму відеозверненні, опублікованому в Instagram. Повідомляє сайт Kirovograd з посиланням на Instagram.
За словами Усика, він свідомо залишає титули вакантними, щоб інші претенденти отримали можливість поборотися за чемпіонські звання.
Олександр Усик пояснив причину відмови від чемпіонських титулів
Боксер зазначив, що настав час відкрити шлях іншим спортсменам, які вже давно претендують на титульні бої.
«Я хочу залишити всі свої пояси, якими сьогодні володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі, могли битися за них», — заявив Усик.
Водночас українець наголосив, що це рішення не означає завершення його професійної кар’єри. За словами спортсмена, він планує провести ще один поєдинок, який назвав своїм «останнім танцем».
Усик також подякував міжнародним боксерським організаціям за співпраццю та висловив повагу до всіх, хто був частиною його чемпіонського шляху.
Усик готується до останнього бою
Рішення українця пролунало на тлі переговорів щодо його наступного поєдинку. Раніше Всесвітня боксерська рада (WBC) встановила для команд Олександра Усика та німецького боксера Агіта Кабаєла дедлайн для досягнення домовленостей про проведення титульного бою.
Сторони мають підписати контракт до 30 червня 2026 року. Якщо до цієї дати угоду не буде укладено, право організації поєдинку визначатиметься на промоутерських торгах.
Наразі офіційного підтвердження щодо дати та місця проведення останнього бою Олександра Усика немає.
Читайте також: WBC встановила Усику дедлайн для домовленості про бій із Кабаєлом
