Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила виступи у парному розряді на турнірі WTA 250 в Окленді вже після стартового матчу. Українська тенісистка виступала в дуеті з 45-річною американкою Вінус Вільямс. Для Світоліної це був перший матч у парі за останні чотири з половиною роки. Суперницями україно-американського тандему стали представниця Філіппін Александра Еала та американка Іві Йович. Поєдинок тривав півтори години та завершився поразкою у двох сетах. Повідомляє сайт Kirovograd з посиланням на Факти Спорт.
Нереалізовані сетболи у першій партії
У стартовому сеті Світоліна та Вільямс були близькими до перемоги, однак не змогли скористатися своїми шансами. Українка й американка мали сетболи за рахунку 5:4 та 6:5, але суперниці щоразу відігравалися. Доля партії вирішувалася на тайбрейку, де Світоліна і Вільямс не реалізували ще два сетпойнти. Після цього Еала та Йович виграли три вирішальні розіграші поспіль і забрали сет з рахунком 7:6 (9:7).
Другий сет під контролем суперниць
У другій партії хід матчу змінився на користь філіппінсько-американського дуету. Світоліна та Вільямс програли всі свої гейми на подачі, дозволивши суперницям швидко відірватися у рахунку. Єдиний гейм українка й американка змогли взяти завдяки брейку. Сет завершився з рахунком 6:1 на користь Еали та Йович.
Статистика матчу та подальші плани
За час перебування на корті Світоліна та Вільямс виконали дві подачі навиліт і припустилися чотирьох подвійних помилок. Попри поразку у парному розряді, обидві тенісистки продовжать виступи на турнірі в Окленді в одиночних змаганнях. Світоліна, яка має статус лідерки посіву, зіграє проти представниці Франції Варвари Грачової. Для українки парний матч в Окленді став першим у цьому форматі з часів виступу на Олімпійських іграх у Токіо.
Також ми повідомляли, що Юлія Стародубцева з перемоги стартувала у сезоні-2026 на рівні WTA
