Дуда скликає засідання Ради нацбезпеки перед візитом до Білого дому

Фото: президент Польщі Анджей Дуда (GettyImages) Автор: Ярослава Борзова

Анджей Дуда скликав засідання Ради національної безпеки 11 березня. Він планує провести дану зустріч напередодні візиту у Білий дім.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на onet.

Зазначається, що напередодні 25-ї річниці вступу Польщі до Північноатлантичного альянсу та візиту до Білого дому Дуда обговорить з представниками всіх політичних сил ключові питання, що стосуються безпеки країни.

“Польща надсилає чіткий сигнал, що вона говорить одним голосом у питаннях безпеки”, – йдеться в повідомленні канцелярії.

Варто зауважити, що про скликання РНБ президент Польщі говорив також під час пресконференції в Коженево, де він спостерігає за взаємодією військ НАТО в рамках навчань Steadfast Defender-24.

“Я хочу, щоб цій нашій поїздці до США передувала більш масштабна Рада національної безпеки. Я скличу її наступного понеділка, 11 березня. Я хотів би, щоб ми зустрілися у повному складі польського політикуму”, – сказав він.

За словами Дуди, планується обговорити ситуацію в Північноатлантичному альянсі та плани розширення НАТО в рамках майбутнього членства України.

“Будемо говорити про безпекову ситуацію, про співпрацю в рамках Альянсу, а також про закупівлю зброї, яку ми здійснюємо в Польщі”, – додав президент.

Польща посилює військовий потенціал

Нагадаємо, сьогодні повідомлялось, що окремі підрозділи польської армії та країн НАТО відпрацьовують переправу через річку Вісла. До даних дій залучено понад 3,5 тисячі військовослужбовців і тисяча одиниць техніки.

Напередодні Анджей Дуда заявив, що не вірить у те, що Росія нападе на будь-яку країну Північноатлантичного альянсу.

Також, Дуда сподівається на зустріч “Люблінського трикутника” найближчим майбутнім. Він заявив, що Східна Європа повинна боротися за свободу проти російських загарбників.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version