Міністр енергетики США розповів про користь глобального потепління

Кліматичні зміни “навіть близько не найбільша проблема людства”.

Міністр енергетики США розповів про користь глобального потепління

Напис на плакаті “Врятуйте Землю”

Кріс Райт, який в новій адміністрації Сполучених Штатів очолює департамент енергетики, заявив журналістам, що глобальне потепління – “не обов’язково погане явище”.

Як пише The Guardian, чиновник пояснив свою позицію тим, що вища температура в поєднанні з підвищенням концентрації вуглекислого газу в атмосфері нібито “допомагають рослинам рости”. Згідно з даними, наведеними Райтом, “за останні 40 років об’єм рослинності на планеті зріс на 14%”. Урядовець не уточнив джерело цієї інформації.

Міністр визнав, що кліматичні зміни “мають як плюси, так і мінуси”. Але підкреслив, що, на його думку, “це питання навіть близько не є найважливішою проблемою людства”. 

  • ООН стверджує, що в разі відмови провідних країн світу боротися з викидами в атмосферу, на людство чекає “глобальна кліматична катастрофа”. 

lb.ua