Ілюстративне фото: РФ 26 лютого запустила понад 170 “Шахедів” з шести напрямків (Getty Images) Автор: Наталія Кава
У ніч на середу, 26 лютого, російська армія запустила по території України 177 ударних дронів по типу Shahed. Сили ППО працювали у 10 областях.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Повітряні сили.
За даними Повітряних сил, у ніч на 26 лютого 2025 року, з 19:00 25 лютого, противник атакував Україну 177-ма ударними дронами типу Shahed та безпілотниками-імітаторами.
Їх було запущено з напрямків:
- Орел;
- Брянськ;
- Курськ;
- Міллєрово;
- Шаталово;
- Приморсько-Ахтарськ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Станом на 09:00 підтверджено збиття 110-х ударних дронів типу Shahed та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській та Дніпропетровській областях.
Також 66 ворожих безпілотників-імітаторів – локаційно втрачено без негативних наслідків. Внаслідок ворожої атаки постраждали Київська, Харківська, Кіровоградська та Сумська області.
Нічна дронова атака
Нагадаємо, напередодні ввечері російські окупанти запустили по Україні ударні безпілотники, й через загрозу атаки “Шахедів” у низці областей була оголошена тривога.
Повідомлялося про роботу ППО у Києві у кількох районах через ворожі дрони-камікадзе. “Шахеди” також збивали й у Київській області. Згодом стало відомо, у Бучанському районі ударний дрон росіян влучив у житловий будинок. На місці інциденту спалахнула пожежа. Тоді була інформація, що у цьому ж районі внаслідок атаки постраждала дівчина 19 років.
Також російські ударні безпілотники атакували також Харків, у місті були “прильоти” у двох районах. Один з дронів-камікадзе влучив у багатоповерховий будинок, і вже відомо про двох постраждалих.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.
Коментувати