Польща приводила у бойову готовність ППО та піднімала авіацію через ракетний обстріл України

У повітряному просторі Польщі почала діяти польська та союзницька авіація.

Польща приводила у бойову готовність ППО та піднімала авіацію через ракетний обстріл України

У Польщі через ракетний обстріл Росією території України, у Польщі піднімали у повітря винищувачі F-16, а також привели у повну бойову готовність наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки.

Про це повідомляє Оперативне командування ЗС Польщі.

“У звʼязку з інтенсивною активністю стратегічної авіації Російської Федерації, яка завдає ударів по об’єктах, розташованих, зокрема, на заході України, у нашому повітряному просторі почала діяти польська та союзницька авіація”, — ідеться в повідомленні.

У командуванні додають, що в повітря підняли пари винищувачів, а наземні системи протиповітряної оборони та радіолокаційної розвідки привели в стан найвищої готовності.

Командування збройних сил Польщі здійснює моніторинг поточної ситуації, а підпорядковані сили та засоби перебувають у повній готовності до негайного реагування.

  • Близько п’ятої ранку неділі російська армія атакувала Київ балістикою. У місті сталися пожежі в нежитловій забудові в Оболонському, Дарницькому, Соломʼянському районах. У Дарницькому районі троє постраждалих. Також пошкоджені 8 автівок. 

lb.ua