Канада вводить зустрічні тарифи у відповідь на мита США


Канада вводить зустрічні тарифи у відповідь на мита США

Фото: прем’єр-міністр Канади Марк Карні (Getty Images) Автор: Владислава Ткаченко

Канада вводить зустрічні тарифи у відповідь на мита США. Нові заходи включають мита на транспортні засоби.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Міністерство фінансів Канади.

Сьогодні, 9 квітня Канада ввела зустрічні тарифи на транспортні засоби зі США, відповідаючи на нові торгові обмеження, запроваджені американським урядом.

Тарифи на рівні 25 відсотків будуть накладені на всі автомобілі, що не відповідають вимогам угоди Канада-США-Мексика (CUSMA), а також на транспортні засоби, що мають вміст, який не походить з Канади чи Мексики.

Прем’єр-міністр Канади Марк Карні заявив, що цей крок є відповіддю на торговельну кризу, спричинену політикою президента США Дональда Трампа.

“Президент Трамп спричинив цю торговельну кризу – і Канада реагує цілеспрямовано та з силою”, – зазначив Карні у своєму повідомленні соціальній мережі Х.

Міністр фінансів Франсуа-Філіп Шампань також повідомив, що що нові контрзаходи, оголошені минулого тижня у відповідь на необґрунтовані тарифи США на автомобільну промисловість Канади, набудули чинності 9 квітня

“Канада продовжує рішуче реагувати на всі необґрунтовані та необґрунтовані тарифи, запроваджені Сполученими Штатами на канадську продукцію. Уряд рішуче налаштований на якнайшвидше скасування цих тарифів США та захист канадських робітників, бізнесу, економіки та промисловості”, – нагосовив він.

Тарифна війна між США і Канадою

В суботу, 1 лютого, президент США Дональд Трамп підписав указ про запровадження 25% мита на канадський і мексиканський імпорт, а також 10% мита на товари з Китаю. Обмеження запрацюють з 4 лютого.

Також план передбачає введення 10% мито на енергетичні продукти з Канади.

Раніше прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо пообіцяв негайні заходи у відповідь, якщо адміністрація Трампа введе мита.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua