Під санкції потрапили компанії, які закуповують та виробляють технології для ядерної програми Ірану.
Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) запровадило нові санкції проти осіб, пов’язаних з ядерною програмою Ірану.
Про це ідеться на сайті Міністерства фінансів США.
“Управління контролю за іноземними активами міністерства фінансів США (OFAC) визначило п’ять юридичних і одну фізичну особу в Ірані через надання ними підтримки ключовим установам, які керують і контролюють ядерну програму Ірану”, — ідеться у заяві.
До санкційного списку потрапили організації, які причетні до закупівлі і виробництва важливих технологій для іранської ядерної програми.
“Безрозсудна гонитва іранського режиму за ядерною зброєю залишається серйозною загрозою для Сполучених Штатів і загрозою регіональній стабільності та глобальній безпеці. Міністерство фінансів продовжуватиме використовувати наші інструменти та органи влади, щоб перешкоджати будь-яким спробам Ірану просувати свою ядерну програму та ширший дестабілізуючий план”, — заявляє міністр фінансів США Скотт Бессент.
Під американські санкції потрапили компанії, які відіграють вирішальну роль у зусиллях Ірану зі збагачення урану через виробництво центрифуг, які використовуються на підприємствах: іранська технічна та інженерна компанія Atbin Ista (AIT), Mosallat, Pegah Aluminium Arak Company (Pegah), Thorium Power Company (TPC), Pars Reactors Construction and Development Company (Satra Pars), Azarab Industries Co. (Azarab).
- За даними американських посадовців, які поговорили з Wall Street Journal, США тиснуть на Іран, аби той погодився на прямі перемовини на тему ядерної зброї. Адміністрація Дональда Трампа має амбітну мету згорнути іранську ядерну програму.
Коментувати