Маляр отримувала зарплату на оборонному підприємстві: які ще статки задекларувала ексзаступниця голови Міноборони


Маляр отримувала зарплату на оборонному підприємстві: які ще статки задекларувала ексзаступниця голови Міноборони

Ексзаступниця міністра оборони Ганна Маляр / Фото: Ганна Маляр / Facebook

Маляр вказала, що отримала трохи більше як 101 тис. грн зарплати від ТОВ "Прома-тех".

Колишня заступниця міністра оборони Ганна Маляр оприлюднила виправлену декларацію за 2023 рік. У ній Маляр зокрема зазначила, що отримала 101 тис. грн зарплати на основному місці роботи у компанії з виробництва чавуну, сталі та феросплавів, виробництво зброї, боєприпасів і військових транспортних засобів.

Про це повідомляє “Слідство.Інфо” з посиланням на декларацію Маляр.

У виданні зауважили, що у 2022 році у компанії не було доходів. Проте за 2023 рік ця компанія отримала 561 млн грн доходу від реалізації продукції і 82 млн грн чистого прибутку.

Журналісти зателефонували Маляр, щоб запитати про співпадіння – чому в компанії так сильно виріс дохід того ж року, коли вона почала там працювати.

“Я там більше не працюю, це було три місяці до Нового року. Мене запросив Олександр Носов, я там налагоджувала юридичний відділ”, – відповіла ексзаступниця міністра.

За даними видання, співвласниками цієї компанії є Олександр Носов, Дмитро та Степан Сичі. Носов – ексрадник Офісу президента та колишній член наглядової ради “Укроборонпрому”. У серпні 2021 року разом з Маляр його призначили заступником тодішнього міністра оборони Андрія Тарана.

За даними Харківського антикорупційного центру, одна з компаній Дмитра і Степана Сичів фігурувала у кримінальному провадженні щодо розтрати 5 млн грн державних коштів.

Які ще статки є у Маляр

Окрім доходу від цієї компанії, Маляр також задекларувала:

  • 1,06 млн грн зарплати в Міноборони, де вона працювала до вересня 2023 року,
  • 5,44 млн грн доходів чоловіка від підприємницької діяльності,
  • 45 тис. доларів США та 10 тис. євро готівкових заощаджень чоловіка, та 38 тис. грн на банківських рахунках,
  • власних заощаджень у банку – 385 тис. грн.

Згідно з декларацією Маляр за 2022 рік, чиновниця вказала продаж подружжям нерухомості на 7,1 млн грн (дві квартири — на 40 і 46 кв.м). При цьому підприємницькі доходи чоловіка становили трохи менше ніж 1 млн грн.

Раніше Ганна Маляр заявляла, що “займається розвитком проєктів, які поширюють інформацію про нашу війну в західних країнах, без підтримки держави”.


Маляр отримувала зарплату на оборонному підприємстві: які ще статки задекларувала ексзаступниця голови Міноборони

Нагадаємо, колишня заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі Суспільного довела до сліз під час дискусії про демобілізацію нардепку Інну Совсун. Пізніше Маляр перепросила народну депутатку Інну Совсун за свої слова.

tsn.ua