Україна та НАТО визначили ключові напрямки співпраці на зустрічі в Києві

26 квітня в Києві відбулася важлива зустріч між Україною та НАТО, під час якої було обговорено нові пріоритети роботи Спільного центру JATEC.

Ілюстративне фото
Україна та НАТО визначили ключові напрямки співпраці на зустрічі в Києві

26 квітня в Києві відбулася важлива зустріч між Україною та НАТО, під час якої було обговорено нові пріоритети роботи Спільного центру JATEC. У центрі уваги були питання зміцнення оборони, розвитку стійкості та впровадження інновацій для протидії новим загрозам на полі бою, повідомляє “Кіровоград Кропивницький” з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.

Стратегічна зустріч в Києві

Засідання Старшої наглядової ради Спільного центру НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти зібрало представників обох сторін для обговорення поточних і майбутніх завдань. Серед учасників були голова ради, помічник Генерального секретаря НАТО з питань операцій Том Гоффус, заступник Міністра оборони України Сергій Боєв, заступник Головнокомандувача Збройних Сил України бригадний генерал Олег Апостол, командир JATEC бригадний генерал Войцех Озга та інші високопосадовці з України та НАТО.

Основні напрямки обговорення

Під час зустрічі було обговорено кілька ключових аспектів діяльності Спільного центру, зокрема:

  • залучення нових партнерів до співпраці з JATEC;
  • посилення стійкості інформаційних систем;
  • підтримка навчання та підготовки;
  • забезпечення взаємосумісності між військовими та іншими організаціями;
  • спільна розробка рішень для ефективної протидії загрозам на полі бою.

“Наша кінцева мета — це мир і безпека для України. Спільний центр JATEC грає важливу роль у досягненні цієї мети, і робота над ним приносить користь обом сторонам,” — зазначив Сергій Боєв, заступник міністра оборони України.

Плани на майбутнє

Варто нагадати, що в січні цього року Україна та НАТО сформували план розвитку Спільного центру JATEC, який включає аналіз, підготовку та освіту. Це співробітництво має на меті зміцнення обороноздатності України і підвищення ефективності військових зусиль у боротьбі з агресією.

Ця зустріч є частиною постійного діалогу між Україною та НАТО, спрямованого на покращення співпраці в оборонній сфері та вирішення глобальних безпекових проблем.

Нагадаємо що США залишаються в НАТО.