Мама дівчинки, яка померла у лікарні в Світловодську, просить розголосу та об’єктивного розслідування

Мама дівчинки, яка померла у лікарні в Світловодську, просить розголосу та об’єктивного розслідування

 — 04 березня 2025, 10:40

19-річна мама дівчинки, яка померла у лікарні в Світловодську, Руслана Скорінцова просить об’єктивного розслідування смерті дитини і вважає, що винні у тому, що сталося, мають бути покарані. Відповідне відео вона опублікувала в Instagram, передає Точка доступу.

Руслана розповіла хронологію подій від моменту госпіталізації дитини до смерті. З її слів, разом з донькою їх привезли у Світловодську центральну районну лікарню 2 березня о 00:30.

 "У дитини була висока температура та судоми. Доньку реанімували, вона була під кисневою маскою до 6-ї ранку. Після цього їй виміряли тиск і сатурацію, зробили флюорографію, легені у дитини були чисті".

Доньці поставили дві крапельниці, кожна тривалістю по півтори години, розповіла Руслана. Каже, що протягом усього наступного дня все було добре, температури у дитини не було. О 16:30 в лікарню прийшов чоловік Руслани Сергій, щоб дружина могла піти додому перепочити. Подружжя зідзвонювалось по відеозв'язку.

"Останній дзвінок був о 21:39, ми розмовляли до 21:46. Дитина була весела, відповідала мені та посміхалася. Після дзвінка медсестра поставила дитині крапельницю, яка викапала менш ніж за 15 хвилин і вона сказала чоловіку "потримай дитину, я вколю антибіотик". Який саме, не сказала. Вона не взяла пробу на алерген, ввела за декілька секунд 5-кубовий шприц антибіотика. Дитина відразу закотила очі у чоловіка на руках і посиніла. Чоловіка вигнали за двері реанімації, поміряли йому тиск і дали таблетку. В 00:24 вийшли лікарі та повідомили, що дитини не стало".

За словами Руслани, вона разом з поліцейськими була в лікарні за 5 хвилин. Спочатку в медзакладі не відкривали двері, зробили це після того, як поліцейські почали стукати. Жінка написала заяву в поліцію.

Як писала Точка доступу, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за двома статтями: умисне вбивство малолітньої дитини і неналежне виконання медпрацівниками своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.

Головний лікар Світловодської центральної райлікарні Сергій Савич підтвердив факт смерті дівчинки. Який діагноз поставили дитині, сказав, розголошувати не може, але, за його словами, лікарі діяли в межах протоколу.

"Проводимо службове розслідування. Чекаємо результати розтину. Висновок судмедексперта розставить всі крапки над "і", – сказав він.

Представництво Уповноваженого Верзовної Ради з прав людини в Кіровоградській області взяло справу під особистий контроль, повідомила представниця Уповноваженого в регіоні Галина Лугова. Аналогічні заяви зробили начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович і міський голова Світловодська Андрій Маліцький.

Фото лікарні: "Світловодськ вечірній"

розслідування смерть дитини

dostyp.com.ua

Exit mobile version