В одному зі штатів Америки слон втік із цирку та блукав вулицями (відео)

В одному зі штатів Америки слон втік із цирку та блукав вулицями (відео)

Слон злякався звуку автомобіля та почав тікати з цирку / скриншот

У Монтані, в одному зі штатів США місцеві жителі повідомили про те, що слон йшов прямо по місту серед людей. Чоловік, який, ймовірно, доглядав тварину, біг поруч з нею. Про це пише The Washington Post, посилаючись на повідомлення користувачів соцмереж. 

“Слон йде дорогою”, – каже одна з очевидців на відео, яке було опубліковано користувачем, на ім’я Бріттані. 

“Боже мій”, – вигукує, сміючись один зі свідків. 

Коли слон проходив повз автівки на вулиці, розгойдуючи хоботом та хвостом, очевидець на відео каже: “Тільки в Б’ютті. Цирковий слон вирвався на волю”.

За інформацією місцевих ЗМІ стало відомо, що слон втік з Йорданського світового цирку, який у вівторок виступав в Громадському центрі міста Б’ютт. 

У Монтані слон втік із цирку

Пізніше менеджер Громадського центру Б’ютта Білл Мелвін повідомив для KXLF, що самка слона тимчасово втекла з цирку. Сталося це під час того, як доглядачі мили тварину за межами громадського центру. Коли повз проїхала машина та дала задній хід, то слон був наляканий, через що і почав тікати. 

За інформацією NBC Montana, під час втечі тварина випорожнилася на чийсь газон. Врешті-решт слона зловили та повернули в цирк без травм, пише KXLF.

Своєю чергою організація “Люди за етичне поводження з тваринами” повідомила, що поскаржилась до федеральних органів влади через “нездатність цирку захистити” слона і публіку.

Крім того, зоозахисники закликали людей не купувати квитки в цирки, де слонів змушують виступати на сцені. 

“Слони вчаться найважливішим соціальним і поведінковим навичкам у своїх матерів та інших родичів, з якими вони мають сильні емоційні зв’язки. Замість того, щоб відчувати все це в природному середовищі, слони, яких використовують в цирках, експлуатуються – їх змушують виконувати безглузді циркові трюки на виїзді”, – зазначили у повідомленні. 

Інші цікавинки про тварин

Раніше кінолог розповів, як заспокоїти “реактивного” собаку, яка є дуже активною та може втомити свого господаря. 

“Багато з нас покладаються на найкращі ласощі для собак, щоб спробувати змінити поведінку нашої собаки, і хоча вони, безперечно, можуть бути ефективним інструментом для винагороди вашої собаки, коли вона робить щось позитивне, самих ласощів недостатньо, щоб подолати реактивність. Причини реактивності у собак складні, і те, як заспокоїти реактивну собаку, вимагає багатогранного підходу”, – розповідають у виданні PetsRadar.

Також фахівці пояснили, чи можуть коти відчувати провину та вибачатися, коли роблять щось погане. Відомо, що кіт може зрозуміти, що нашкодив лише за вашою реакцією.

“Хоча це не викликає у них почуття провини, це може призвести до ознак тривоги, таких як притиснуті до голови вуха, підібраний хвіст і сумні, відведені очі. Вони, швидше за все, будуть стримуватися, поки не відчують, що ви заспокоїлися”, – зазначають експерти. 

www.unian.ua