НКРЕКП обговорила допомогу Україні з представниками Енергетичного співтовариства

Голова Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк та директор Секретаріату Енергетичного співтовариства Артур Лорковські обговорили потреби українських енергетиків в умовах війни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба регулятора. 

"Сторони обговорили наслідки масштабних руйнувань енергетичних об’єктів через ескалацію ракетних обстрілів з боку рф. Керівники регулятора та Секретаріату Енергетичного співтовариства дійшли згоди про те, що сьогодні надзвичайно важливим є надання допомоги для відновлення України, зокрема через інструмент Фонду енергетичної підтримки, спеціально створеного у рамках діяльності Енергетичного співтовариства", – йдеться у повідомленні.

Крім того, Тарасюк і Лорковські обговорювали поточний стан і подальші кроки щодо перенесення положень пакету "Чистої енергії" в українське законодавство.

Тарасюк також поінформував Секретаріат про заходи, які вживає НКРЕКП для лібералізації українських енергетичних ринків відповідно до європейських правил.

Як повідомлялося, через масовані атаки росіян з 22 березня були знищені Бурштинська, Ладижинська, Трипільська, Зміївська теплоелектростанції. Масштабних руйнувань зазнала ДніпроГЕС.

Фото: nerc.gov.ua

www.ukrinform.ua

Exit mobile version