Жир на животі “розтане”: 3 “низькоінтенсивні” вправи, які хвалить експерт з бодібілдингу

Жир на животі "розтане": 3 "низькоінтенсивні" вправи, які хвалить експерт з бодібілдингу

Серед таких вправ є йога, швидка ходьба та їзда на велосипеді / фото pixabay

Високоінтенсивні та низькоінтенсивні вправи не викликають сумнівів, проте вибір найкращого виду вправ для вашого організму має важливе значення, коли ви хочете схуднути. Низькоінтенсивні вправи можуть стати гарним вибором для втрати жиру на животі, адже вони сприяють покращенню складу тіла. Фахівець з бодибілдингу та консультант Bodybuilding Reviews Надер Кудімат розповів для GB News, чому ходьба, їзда на велосипеді та йога є особливо корисними для тренування області живота. 

“Ходьба у швидкому темпі, на мою думку, є доступним і ефективним видом малоінтенсивних вправ, які можуть допомогти у спалюванні калорій і сприяти втраті жиру з усіх ділянок тіла, включаючи область живота”, – зазначив експерт.

За його словами, аби це було корисно, потрібно ходити у швидкому темпі щонайменше 30 хвилин у більшість днів тижня. Також є багато доказів того, що постійна їзда на велосипеді знижує загальну вагу та сприяє формуванню стрункої талії. 

Відео дня

“Їзда на велосипеді, особливо в помірному темпі, може бути чудовим способом спалювання калорій і підтримання тонусу нижньої частини тіла, включаючи м’язи живота. Регулярна їзда на велосипеді може допомогти зменшити надлишок жиру на животі, незалежно від того, чи любите ви їздити на вулиці, чи користуєтеся стаціонарним велосипедом”, – зауважив Надер. 

Експерт додав, якщо залучати м’язи, то такі вправи, як йога, можуть допомогти зменшити жирові відкладення на животі. 

“Якщо ви хочете покращити склад свого тіла, в тому числі зменшити жирові відкладення на животі, йога може бути корисним заняттям. Хоча йога, як правило, не пов’язана з далеким спалюванням жиру, вона може бути ефективною. Силові тренування, тренування на гнучкість і тренування на уважність – все це компоненти йоги, які можуть допомогти в досягненні цілей втрати жиру і сприяти здоровому способу життя. Коли справа доходить до тонізації м’язів живота, дуже корисними можуть бути пози, які опрацьовують прес, такі як поза дошки та поза човника”, – наголосив експерт. 

Інші матеріали на тему схуднення

Раніше дієтологи назвали 10 продуктів, які можуть допомогти вам під час схуднення. Серед них є здорові вершкові продукти, арахісова паста, картопля, гірка листова зелень та інші. 

Також повідомлялось, що через помилку гінеколога жінка розповніла до 140 кг, вона запивала пережитий стрес вином та заїдала сиром протягом двох років після такого випадку. 

“Я випивала пляшку вина і з’їдала дві пачки чипсів за ніч”, – розповіла Джо Хейлі.

Проте щоб досягти результату, Херлі почала вживати легші за калорійністю страви та займатися спортом.

“Раніше я закінчувала вечір келихом вина, а тепер просто випиваю чашку чаю без кофеїну”, – зазначила вона.

www.unian.ua