Потенційно вже є 22 замовники послуг приєднання біометанових заводів – Газмережі

Загалом є 22 замовники, які зацікавлені у приєднанні біометанових заводів до газорозподільних мереж у різних областях.

Про це сказав член правління ТОВ «Газорозподільні мережі України» Сергій Мінін під час Першого українського форуму з біометану, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Він повідомив, що Газмережі вже видали дві технічні умови на приєднання біометанових заводів на Київщині та Дніпропетровщині. Ще два заводи – на Хмельниччині та Чернігівщині – перебувають у стадії приймання.

«Є 22 замовники у різних областях, які готові приєднуватися до газорозподільної мережі. З деякими ми вже працюємо стосовно вибору місця приєднання», – сказав Мінін.

Він зазначив, що ті два заводи, які вже приєднані до мережі, виробляють якісний біометан, що підтверджується результатами аналізів.

Як повідомляв Укрінформ, за оцінкою Групи Нафтогаз, наявних в Україні можливостей для під'єднання біометанових установок до мереж достатньо для будь-яких темпів розвитку галузі.

За оцінкою експертів, за сприятливих умов виробництво біометану в Україні може сягнути 1 млрд кубометрів на рік у 2030 році, 4,5 млрд кубометрів на рік – у 2040 році та 20 млрд кубометрів на рік – у 2050 році.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version