У списку є яблука та банани.
Експерти назвали продукти, які ви можете їсти стільки, скільки хочете, не набираючи при цьому вагу, пише eatthis.com.
Кавун. За словами дієтолога Аннетт Снайдер, кавун досить поживний за рахунок калію та антиоксидантів, але при цьому він легкий для шлунка, оскільки в ньому відносно мало клітковини.
Яблука. Розчинна клітковина в м’якоті яблук уповільнює швидкість, з якою їжа залишає шлунок, що дає змогу довше зберігати відчуття ситості після їжі, зазначила дієтолог. Яблука також містять поліфеноли, які, як вважається, запобігають накопиченню жиру в животі.
Відео дня
Попкорн. Чудовий варіант для перекусу. Однак, дієтологиня Джессіка Г. Андерсон застерегла не використовувати під час його приготування різні добавки, які можуть швидко зробити попкорн висококалорійним.
Банани. Злегка зелений банан містить масу резистентного крохмалю і пектину, які сприяють насиченню.
Малина. Одна чашка малини містить усього 78 калорій, що робить її ідеальною закускою. Крім того, у цій порції ви також отримуєте 10 грамів клітковини та два грами білка.
Рисовікоржики. Це низькокалорійна їжа, яка насичує завдяки вмісту клітковини, зазначила Андерсон.
Гранат. Одна чашка насіння граната містить усього близько 120 калорій і забезпечує два грами білка та шість грамів клітковини. Також дослідження показали, що вживання 120 мл гранатового соку щодня протягом місяця істотно знижує жирову масу в дорослих.
Помідори. За словами Снайдера, помідори практично не містять жирів і сповнені калію, вітаміну К, вітаміну С і фолієвої кислоти.
Овес. В одній чашці вареної вівсянки міститься близько 134 калорій, п’ять грамів білка та п’ять грамів клітковини, і вона є чудовим джерелом цинку, магнію, фосфору й тіаміну.
Гарбуз. Одна чашка консервованого гарбуза без солі містить 83 калорії, три грами білка і сім грамів клітковини. Крім того, гарбуз забезпечує 200% щоденної потреби у вітаміні А, а також у достатній кількості вітаміну К, міді, вітаміну Е, заліза, магнію, вітамінів групи В і вітаміну С, зазначив Снайдер.
Нут. Дослідження показують, що регулярна частина раціону бобових може допомогти уникнути ожиріння; вони також містять значну кількість харчових волокон. Наприклад, одна чашка висушеного та промитого нуту містить 210 калорій, 11 грамів білка та 10 грамів клітковини.
Грейпфрут. Один рожевий грейпфрут містить 74 калорії і три грами клітковини. Він стане чудовим доповненням до поживного сніданку. Також, як зазначають дієтологи, ви отримаєте норму вітаміну С на півдня.
Броколі. Ці овочі багаті на потужні поживні речовини, клітковину та воду, які сприяють гарному здоров’ю, розповіла дієтологиня Келлі Давенпорт.
Спагеті-сквош (або гарбуз-спагеті). Одна чашка приготованого гарбуза-спагеті містить 76 калорій і два грами клітковини: цей продут багатий на вітамін А, С, В6, клітковину, магній та калій, зазначила Андерсон.
Пастернак. Багатий на клітковину, кальцій, калій, марганець, магній, фосфор, цинк, залізо, вітаміни групи B, вітамін С, вітамін Е і вітамін К. Одна чашка нарізаного пастернаку містить приблизно 100 калорій, а також містить два грами білка і сім грамів клітковини.
Маракуйя. Ще один корисний продукт на кухні, який ви можете (практично) їсти стільки, скільки хочете, не набираючи при цьому вагу. В одному фрукті міститься 18 калорій і два грами клітковини.
Шпинат. В одному пучку шпинату міститься 78 калорій, 10 грамів білка і майже вісім грамів клітковини.
Кабачки. Можуть стати неймовірно смачним доповненням до ваших улюблених солодких та солоних страв. В одному кабачку міститься всього чотири калорії. Незважаючи на те, що він не містить багато білка і клітковини, він сповнений корисних поживних речовин, таких як фосфор та калій.
Гарбуз-джолудь. Багатий на вітаміни B6, C і бета-каротин, які сприяють здоров’ю очей і серця, кажуть дієтологи. Цілий гарбуз-джолудь містить усього 172 калорії, три грами білка і шість грамів клітковини.
Квасоля “Фава”. Багата білком, марганцем, фолієвою кислотою, залізом та клітковиною. За словами дієтологів, одна чашка квасолі містить 182 калорії, а також колосальні 14 грамів білка і майже 10 грамів клітковини.
Коментувати