Україна та Британія починають реалізацію проєктів у сфері зелених інновацій в енергетиці

Україна та Британія починають реалізацію проєктів у сфері зелених інновацій в енергетиці

Фото В Україні розпочинається реалізація перших 13 інноваційних проєктів в енергетиці у межах програми InnovateUkraine за підтримки уряду Великої Британії.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

Про успішний початок втілення проєктів, спрямованих на відновлення енергетичної системи України, повідомив міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон під час зустрічі з міністром енергетики Германом Галущенком у Києві 2 травня.

Зазначається, що фінансування проєктів у межах програми на суму 16 мільйонів фунтів стерлінгів забезпечить уряд Сполученого Королівства. Йдеться про проєкти у сфері енергоефективності та теплопостачання, впровадження інноваційних рішень щодо акумуляторних батарей для відновлюваних джерел енергії та інноваційних технологій для оптимізації і збільшення виробництва біогазу.

Очікується, що проєкти будуть реалізовані протягом наступних двох років, вони матимуть підтримку для подальшого пошуку інвестицій та виходу на ринок.

Як повідомлялося, у червні 2023 року розпочав роботу Фонд у сфері зелених інновацій InnovateUkraine. Він надаватиме гранти на підтримку бізнесу в розробленні інноваційних, стійких енергетичних технологій і бізнес-моделей. Його загальний обсяг – 62 мільйони фунтів стерлінгів.

Фото: Міненерго / Фейсбук

www.ukrinform.ua