Енергоатом випустив акцій більш як на ₴306 мільярдів

Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» 21 лютого зареєструвала випуск акцій на суму понад 306 млрд грн; всі цінні папери належать державі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба компанії у Телеграмі.

«21 лютого 2024 року компанія успішно та у визначені терміни подолала черговий етап корпоратизації – отримано свідоцтво про реєстрацію випуску акцій, 100% яких належатимуть державі Україна», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що «Енергоатом» випустив цінних паперів на суму понад 306 млрд грн. У компанії повідомили, що цей крок підкреслює зобов’язання щодо впровадження відкритих корпоративних стандартів та прозорості в управлінні.

«Енергоатом» розраховує, що емісія акцій дозволить залучати нові інвестиції та збільшувати капіталовкладення в енергетичний сектор.

Як повідомлялося, 29 грудня 2023 року Кабінет міністрів створив АТ «НАЕК «Енергоатом», 100% акцій якого належить державі, та затвердив його статут.

Закон про корпоратизацію «Енергоатома» вступив у дію у березні 2023 року. Статус акціонерного товариства дасть змогу НАЕК підвищити ефективність своєї діяльності, зокрема шляхом удосконалення корпоративного управління.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version