Шмигаль зустрівся з представником МВФ – новий перегляд програми дозволить залучити $2,2 мільярда

Шмигаль зустрівся з представником МВФ - новий перегляд програми дозволить залучити $2,2 мільярда

Фото Від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від Міжнародного Валютного Фонду 8 млрд доларів.

Як у Фейсбуці написав Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, про це він повідомив під час зустрічі з директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером та місією фонду, передає Укрінформ.

«Цінуємо цей візит напередодні початку роботи місії щодо четвертого перегляду програми EFF, який дозволить залучити 2,2 млрд доларів. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Україна отримала від МВФ 8 млрд доларів», – зазначив Шмигаль.

За його словами, фонд входить до трійки найбільших українських донорів та тримає рамку всієї допомоги Україні в розмірі понад 120 млрд доларів.

Шмигаль подякував МВФ за послідовну підтримку України, яка також допомагає зберігати економічну стійкість у протидії російському агресору.

Під час зустрічі сторони скоординували спільні дії у ключових напрямках співпраці.

«Розповів про зусилля уряду щодо конфіскації заморожених російських активів, плани щодо відновлення енергетики та про розбудову децентралізованої системи, продовження реформ. Переконався, що МВФ залишатиметься надійним партнером України й надалі. Надзвичайно вдячні за довіру та підтримку в ці складні часи», – наголосив Шмигаль.

Як повідомляв Укрінформ, команда Міжнародного Валютного Фонду на чолі з головою Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером розпочинає сьогодні, 23 травня, зустрічі у Києві з представниками влади України та іншими партнерами.

Фото: Шмигаль/ФБ

www.ukrinform.ua