Нафта дешевшає на тлі зростання запасів бензину в США

Ціни на нафту знижуються, оскільки представники Федеральної резервної системи прагнуть зберегти зниження ставок, а запаси бензину у США зростають.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє enkorr.

У п'ятницю, 31 травня ф'ючерси Brent втратили 12 центів, або 0,15%, до $81,74 за барель, тоді як американська нафта West Texas Intermediate (WTI) здешевшала на 17 центів, або на 0,22%, до $77,74.

Ціни на нафту знизилися, оскільки інвестори відреагували на коментарі офіційних осіб ФРС США, які сказали, що ще надто рано починати розглядати питання про зниження ставок, а також після несподіваного зростання запасів бензину в США, що вплинуло на ринок.

Президент Федерального резервного банку Далласу, одного із 12 регіональних банків, які складають основу структури ФРС, Лорі Логан сказала, що вона все ще стурбована ризиками зростання інфляції, попри нещодавнє пом’якшення, попередивши, що Центральний банк США має бути гнучким і зберігати «всі варіанти», коли він стежить за даними й визначає, як реагувати.

«Дуже важливо, щоб ми не зупинялися на якомусь конкретному шляху монетарної політики, – сказала Логан на заході в Ель-Пасо (штат Техас). – Я думаю, що ще надто рано думати про зниження ставок».

Тим часом запаси сирої нафти в США скоротилися на 4,2 млн барелів – до 454,7 млн барелів за тиждень, що закінчився 24 травня, повідомило в четвер Управління енергетичної інформації (EIA), порівняно з очікуванням в опитуванні Reuters щодо 1,9 млн барелів.

Проте запаси бензину зросли в США всупереч очікуванням, що попит буде вищим напередодні довгих вихідних на День пам’яті, що сигналізує про початок літнього автосезону. Запаси зросли на 2 млн барелів за тиждень – до 228,8 млн барелів, повідомляє EIA, порівняно з очікуваним падінням на 400 тис. барелів. ​

Крім того, ОПЕК+ працює над складною угодою , яку планується узгодити на зустрічі в неділю, яка дозволить групі продовжити деякі з глибоких скорочень видобутку нафти до 2025 року, повідомили в четвер три джерела, знайомі з дискусіями в ОПЕК+.

Організація країн-експортерів нафти на чолі з Саудівською Аравією та її союзники на чолі з Росією, разом відомі як ОПЕК+, наразі скорочують видобуток на 5,86 млн барелів на день, що дорівнює приблизно 5,7% світового попиту.

Як повідомляв Укрінформ, напередодні нафта слабко дешевшала в очікуванні доповіді Міністерства енергетики США про запаси.

www.ukrinform.ua

Exit mobile version