ДПС врегулювала питання щодо податкових накладних на прифронтових територіях

ДПС врегулювала питання щодо податкових накладних на прифронтових територіях

Державна податкова служба рекомендувала своїм підрозділам під час опрацювання податкових накладних враховувати довідки місцевих адміністрацій про використання та обробіток земельних угідь за відсутності актів про розмінування, аби уникнути блокування накладних.

Як передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України в Телеграмі, про це йшлося під час чергового засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук.

"За результатами роботи Коордштабу ДПС рекомендувала своїм підрозділам при опрацюванні податкових накладних враховувати довідки місцевих адміністрацій про використання та обробіток земельних угідь за відсутності актів про розмінування. Це дозволить не тільки уникнути блокування податкових накладних у майбутньому, а й розблокувати раніше заблоковані податкові накладні", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України оголосило примусову евакуацію дітей із семи населених пунктів Донецької області.

www.ukrinform.ua